Talvine kaitsev näohooldus Winter Voile

Talvine kaitsev näohooldus Winter Voile

Hind: 45,00 €

Külm ja tuul, õigemini temperatuuride kõikumised, millega meil tuleb talvel iga päev kokku puutuda, avaldab kõige suurema kahjulikku mõju nahale. Õues on külm, siseruumides on palav, väljas on niiske, siseruumis on õhk ülikuiv. Talvel, peale trenni kõige parem on lõdvestuda saunas, kuid pärast tuleb minna õue ja sattuda külma tuule puhangusse.

Vaatamata laialt levinud arvamusele, et talvine kosmeetika peab tingimata olema toitev ja tihe, loomulikult peab valikul lähenema individuaalselt. Järsud temperatuurikõikumised välis- ja sisetemperatuuri vahel mõjuvad nahale kuivatavalt ning nahk kaotab elastsust, muutub karedaks, ketendavaks ja tundlikuks. Madal temperatuur põhjustab naha verevarustushäireid, soodustades kapillaaride laienemist. Kuiv nahk muutub talvel õhemaks ja tundlikumaks, rasuse naha puhul nahapoorid tihedamini ummistuvad ja tekkivad põletikulised protsessid. Väga tähtis on seejuures, kvaliteetne ja põhjalik naha puhastus, adekvaatne niisutamine ja seboregulatsioon kõikide nahatüüpide puhul.

Talve näohoolduse kohustuslikuks elemendiks on – aktiivsed, kontsentreeritud preparaadid naha niisutamiseks ja rahustamiseks. Kollageeni, hüaluroonhape, E-vitamiini baasil seerumid võib kasutada igapäevaselt, kõige parem, kui peale hommikuse puhastamist. Hüdrolipiidse kihi taastamiseks, täiuslikku toitmisele võib tavalise igapäevase näohooldusele lisada niisutava seerumit või kapsleid. Päevakreem peab kindlustama kindla kaitset ja olema „soe“, moodustama termokaitset nahale. See ei tähenda, et kreem peab olema paksu tekstuuriga- mõni kord paksud tekstuurid halvasti taluvad temperatuuride kõikumist. Selle pärast, et nende töökiht (preparaadi kogus 1cm/2 nahapinda, mis on vajalik efekti saavutamiseks) on küllaltki suur, nad ei jõua „amortiseerida“ temperatuuri lööki ning selle asemel, et kaitsta nahka, suurendavad selle kahjustamise.

Tekstuuri valimisel üldreegliks on: rasuse naha puhul on optimaalne kasutada päeval korrigeerivaid kergeid kreeme ja emulsioone, kuid ilma matistava efektita ja mitte nahka kuivatavaid. Kuiva naha puhul on soovitatav kasutada kreeme, mille koostises on mikrovahad, mis omavad tihedad termokindla struktuuri. Talve kreemi kõige paremaks baasosaks on sheavõi, magusmandli- ja avokadoõli.

Toitumise, mineraaliseerimise ja küllastamise programmid külmal aastaajal aitavad nahka säilida elastsena ja toonuses. Ning tänu sellistele komponentidele nagu, ektoiin, dipeptiid karnosiin (beeta-alanüül-L-histidiin – on oma olemuselt antioksüdant), hüaluroonhape, ravitaimede ekstraktid ja õlid, rasvaslahustuvad vitamiinid, skvaleenid (looduslikud niisutajad), proteoglükaanide (suured molekulid mis moodustavad karkassi) kompleksid, aktiivsete peptiide kompositsioonid, annavad nahale täiendava kaitset ja tihedust nahale ja sidekoele. Täiendav mikrovooludega stimuleerimine, ionoforees, aitavad viia toitaineid sügavate nahakihtidesse.

Eldan Cosmetics protseduuri „Talvine loor“ tulemuseks on taastatud lipiidse balansiga tasane ja särav nahk, täiuslik komfortne tunne ja erinevatele ilmamuutustele valmis olev nahk.

Category
Näohooldused
Tags
näohooldus, talvine protseduur