Eldan IALURON näohooldus hüaluroonhappega

Eldan IALURON noorendav näohooldus hüaluroonhappega

Hind: Eldan IALURON näohooldus hüaluroonhappega 45,00 €

Ialuron on uusim Eldan Cosmetics mittekirurgiline nahahooldussari mis toob esile hüaluroonhappe unikaalse mõju kosmeetikas ja ilutööstuses.

Ialuron nahahooldustooted tagavad naha maksimaalset niisutatavust mis on vajalik efektiivse:

  • kortsude, joonte ja voltide vähendamiseks
  • näokontuuride tõstmiseks ja paranemiseks
  • naha tekstuuri ja elastsuse tõstmiseks

Ialuron – on ohutu ja loomulik moodus muuta oma välimuse, mis pakub suurepäraseid ja kauakestvaid tulemusi.

Hüaluroonhappet peetakse tõeliseks ilueliksiiriks, revolutsiooniks kosmeetikatööstuses. Selle tähtsaim omadus on võime siduda nahas niiskust ja säilitada kollageenikiudude elastsust. Selle tulemusena püsib nahk elastne ja sile.

Hüaluroonhape on inimesele omane molekul, mis moodustab kudedes koos teiste ainetega geelilaadse rakuvahelise täite. Näiteks sisaldab 60 kilo kaaluva täiskasvanu keha ligikaudu 12 grammi hüaluroonhappet, millest pisut enam kui pool paikneb nahas.

Üheks oluliseks hüaluroonhape omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine, mis on naha heaolu peamisi allikaid. Üks hüaluroonhape molekul suudab siduda endast 1000 korda enam vett.

Hüaluroonhapperikas keskkond kaitseb füüsiliste põrutuste eest, muudab naha elastseks ja annab sellele liikuvuse. Uuringud näitavad, et hüaluroonhape kaitseb ka vabade radikaalide põhjustatud kahju eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt.

Seepärast kasutatakse hüaluroonhappet kosmeetikatoodetes kui imehead kudede taastajat, naha niisutajat ja silujat. Tundliku naha punetus on olemuselt põletikuline protsess, mille vastu aitab samuti hüaluroonhape.

Ialuron’is kasutatud hüaluroonhape on saadud naatriumi soolast ehk biotehnilise sünteesi abil ja kujutab endast naatriumhüaluronaadi.

Naatriumhüaluronaadil on väiksem molekulaarne mass kui hüaluroonhappel tänu millele ta saab palju lihtsaim pääseda epidermisesse. Tänu sellele omadusele, naatriumhüaluronaadi peale kandmine aitab nahale paremini imenduda niiskust ja vähendab transepidermaalse niiskuse kaotuse.

Samuti, antud vahend stimuleerib mikrovereringluse ja toitainete imendumise nahas, aidates hoida korras normaalset ainevahetust.

Tänu suurepärasele niisutavale omadusele silub naatriumhüaluronaat eriti tõhusalt miimikakortse, muudab nahka pehmemaks, ja siledamaks, tagades sileda, terve ja kirka näonaha.

Category
Näohooldused
Tags
hüaluroonhape, ialuron, Noorendav