ECTA 40+ vananemisvastane näohooldus

ECTA 40+ intensiivne vananemisvastane näohooldus

Hind: Eldan Ecta 40+ anti age näohooldus 45,00 €

Enneaegse naha vananemise põhjuseks on välisfaktorid, ehk eksogeensed ja sisemised faktorid, ehk endogeensed. Eksogeensete faktorite alla peetakse atmosfääri reostus, ultrahelikiirgus, temperatuuride mõju, osmoosi kõikumised, nad määravad kuni 80% vananemise ilmingute teket. Ülejäänud 20% moodustavad sisemised faktorid, ehk geneetilised. Sellest järeldub, et tõhusat võidelda vananemise ilmingutega saab siis, kui aidata nahale aktiivselt seista vastu negatiivsete välismõjude eest.

 

Näidustused:

  • atoonilise naha puhul
  • vanuse ilmingud
  • naha kuivus
  • kortsud ja kurrud
  • ebatasane nahareljeef
  • mikrotsirkulatsiooni vähenemine
  • tuhm nahavärv

 

Eldan Cosmetics laboratooriumiga on väljatöötatud innovaatiliste preparaatide sari Ecta 40+, mis on suunatud võitlemisele vananemise põhjustega, mis toovad esile vananemisilmingud peale 40 aastase vanust. Antud sari on esmalt loodud naistele, kes on menopausi perioodis, mil on vajalik maksimaalne kollageeni kaitse selle lagunemise eest ja hormonaalne stimuleerimine, mis on suunatud rakkude taastamisele ja regenereerimisele. Preparaadid on spetsiaalselt loodud küpse naha jaoks sest töötavad rakkude tasandil.

Komponendiks, mis on veimeline tõhusalt aeglustada vananemise protsesse, pakutakse Ektoiin’i. See on naturaalne komponent, mis kuulub betaiinide klassi, mis on saadud halofiilsetest bakteritest „Halomonas Elongata“, mis elavad soolakõrbete ekstreemsetes tingimustes. Oma „tavaelus“ need bakterid moodustavad koheselt ektoiini, kui sattuvad halbadesse tingimustesse. Ektoiini töömehhanism on selles, et tänu võimele moodustada suure koguse vesiniku ühendeid, üks Ektoiini molekul on võimeline enda külge tõmmata ja küljes hoida 4-5 veemolekulit. In vivo uuring tõestas naha kiire niisutamise ektoiini juures. Nii, 12 päeva jooksul, ektoiini sisaldavate preparaatide igapäevase kasutamisel, niiskuse sisaldus nahas tõuses 40-50%, isegi peale preparaatide ära jätmist, niiskus säilis veel 1-2 nädala jooksul. Tänu sellisele Ektoiini toimele, on ta võimeline realiseerida hulk väärtuslike omadusi: kaitseb naha immuunsüsteemi, tõstab niiskust nahas, stabiliseerib rakutuuma, kaitseb nahka kahjustuste eest, stressifaktorid nagu UV, UVB kiirguse, kuivuse, kuumuse ja külma eest.

Samuti Ecta 40+ preparaatide unikaalsus seisneb selles, et nende koostises on lisatud Karnosiin – väga hinnatud bioloogiline ühend, mis omab laialdasi tervistavaid omadusi. Karnosiin on looduses esinev valk, kahest amiinist – alaniinist ja histidiinist –koosnev dipeptiid. Karnosiin on üks tõhusamaid ja mitmekülgsemaid antioksüdante. Karnosiin toimib sünergiliselt teiste antioksüdantidega, nagu tsingi ja E-vitamiiniga, täiendades üksteise kaitsemõju rakkudes. Vananedes karnosiini sisaldus organismis väheneb poole võrra, mis vähendab ka lihasvormi ning vastupidavust. Karnosiin aeglustab vananemist ja ennetab kõiki vananemisega seotud haigusi. See põhineb osaliselt vananemist kiirendava gerontogeeni toime pärssimisel. Karnosiin leevendab põletikulisi protsesse, vähendades piimhappe sisaldust lihastes ja kudede üldist hapestumist, mistõttu ennetab vananemisega seotud haigusi ja rakkude ebanormaalset arengut.

Matriksüül – on peptiid, mis silub kortsud välja, stimuleerib kollageeni sünteesi ja glükosamiinoglükaanid taastavad ja noorendavadnahka. See peptiid mängib tähtsat rolli naha noorena, tervena ja elsastsena hoidmises.

Matriksüül (palmitoüül-pentapeptiid-4) mõjub noorendavalt ja silendavalt. See tungib sügavale nahka ja stimuleerib fibroblastide tööd, aktiveerides 1., 4. ja 7. tüüpi kollageenide, aga ka glükoosamiinglükaanide ja fibronektiini sünteesi, mis toob kaasa derma tiheduse suurenemise. Lahustuv kollageen ja sojaglütsiin tõhustavad rakkude ainevahetusprotsesse, takistavad niiskusekadusid ja kaitsevad rakumembraane vabade radikaalide toime eest.

Bioami Skin – madalmolekulaarse hüaluroonhape analoog, jõudes takistuseta naha sügavamatesse kihtidesse aitab epidermisel säilitada niiskust, parandab niiskuse tasakaalu, takistab niiskuse kadu nahast ja seega silub kortse.

Iirise isofalfonoidid kuuluvad fütoestrogeenide gruppi, nende struktuur on sarnane inimese estrogeenidega, kuid vähem aktiivne, tänu nende omadustele avaldab nahale stimuleeriva toimet, väheneb valkude struktuuride lagunemine, mis on väga aktuaalne peale 40 aastase vanust, menopausi ajal naistel.

Regulaarse Ecta 40+ preparaatide kasutamist paraneb nahas ainevahetus, stimuleeritakse regenereerimise protsessid, paraneb kollageeni ja elastiini süntees, paraneb rakkude hingavus, kortsud siluvad, nahk muutub tervemaks ja hoolitsetuks.

Category
Näohooldused