3in1 Kavitatsioon, vaakum-lümfidrenaaž ja müostimulatsioon

Kolm protseduuri ekspress-salenemiseks: kaviatsioon, vaakum-lümfidrenaaž ja müostimulatsioon

10% soodustus kui ostate kohe 4 protseduuri.

Kolme tänapäevase ja tõhusa protseduuri kompleks on õige valik võimalikult kiireks tselluliidist ja rasvaladestustest vabanemiseks, samuti nahajume parandamiseks. Peale selle soodustab kolm ühes protseduur mürkainete väljumist kehast ning muudab naha pringiks ja elastseks.

Kavitatsiooni kestus: 30 minutit

Vaakum-lümfidrenaaži kestus: 15 minutit

Müostimulatsiooni kestus: 30 minutit

Parimateks tulemusteks soovitatakse 5-10 protseduurist koosnevat kuuri.

Tulemusi võib näha juba pärast esimest protseduuri: kehakaalu vähenemine ja keha ümbermõõtude vähenemine kuni 1-3 cm (sõltuvalt rasvaladestuse paksusest). Efekt paraneb aja jooksul. Pärast kavitatsiooni tehakse lümfidrenaaž, et stimuleerida lümfi- ja venoosset süsteemi ja soodustada toksiinide väljutamist kehast.

Kavitatsioon – see on operatsioonitu rasvaimu, mis vähendab ümbermõõte ja tselluliiti ultraheli abil. Kavitatsioon soodustab rasvkoe vähenemist närvkudet, veresooni ja lümfisõlmi kahjustamata. Protseduuri ajal lõhustatakse rasvarakke ning soodustatakse nende väljutamist kehast. Keha ümbermõõdud vähenevad, ent nahk jääb siledaks ja pringiks.

Vaakum-lümfidrenaaž – mugav ja täiesti valutu protseduur, mis võimaldab vähendada isegi tõrksamaid rasvaladestusi, mis alluvad dieedile ja treeningule halvasti. Protseduuri tulemusena paraneb vere- ja lümfiringe ning väheneb nahaalune rasvkude. Tselluliit ja armid vähenevad.

Müostimulatsioon – uus mõiste esteetilises meditsiinis. Süsteem põhineb kümnete impulsside mõjul lihastele ja nahale. Protseduur aitab vabaneda tursetest, vähendab tselluliiti, stimuleerib lümfisüsteemi ning aitab kehast mürkaineid väljutada.

Vastunäidustused: rasedus, imetamise periood, immuunsüsteemi haigused, vere hüübimishäired, hepatiit, maksapuudulikkus, suhkrudiabeet, osteoporoos, maksa ja neerude kroonilised haigused, lahtised haavad ja nahakahjustused, emakafibroid, kroonilised infektsioonhaigused, mõned südame ja veresoonkonna haigused, nahahaigused, metallimplantaatide olemasolu.

Hind / €4 = -10%
Kavitatsioon 30 min + Pressoteraapia 30 min45€162 €
Kavitatsioon 30min + Lümfidrenaaži massaaž 15 min45 €162 €
Kavitatsioon või Laserliposaktsioon 30 min + Pressoteraapia 20 min + Miostimulatsioon 30 min55 €198 €
3in1: Kavitatsioon 30min + Lümfidrenaaži massaaž 15 min + Miostimulatsioon 30 min55 €198 €
Tripollar 30min + Kavitatsioon 15 min45 €162 €
3in1: Laserliposaktsioon 30min + Lümfidrenaaži massaaž 15 min + Miostimulatsioon 30 min55 €198 €
3in1:Kavitatsioon 30 min + Lümfidrenaaži massaaž 15 min + Miostimulatsioon 30 min55 €198 €
Broneeri
Category
Kehahooldused
Tags
biostimulatsioon, kaviatsioon, müostimulatsioon, vaakum-lümfidrenaaž