Krüolipolüüs

Krüolipolüüs

Mis on krüolipolüüs?

Krüolipolüüs – unikaalne liigsete rasvaladestuste kõrvaldamise meetod madala temperatuuriga mõjutamise teel, mille tulemusena rasvkoe kogus küll aeglaselt, kuid siiski kindlalt väheneb ning rasvarakkude purustamise protsess jätkub ka pärast protseduuri lõppemist veel 2 kuni 2,5 kuu jooksul. Kogu selle aja jooksul rasvkoe maht väheneb ja töödeldud piirkondades on tulemus nähtav, samas näeb kõik loomulik välja ning kehasiluett saab tervikuna voolujoonelise kuju.

Milliste kehaosade jaoks on krüolipolüüs efektiivne?

Krüolipolüüsi protseduur saab kerge vaevaga hakkama rasvaladestustega, mida ei ole isegi intensiivsete füüsiliste treeningute ja rangete dieetide abil võimalik kõrvaldada. Tasub märkida, et saavutatud tulemust on võimalik füüsiliste koormuste ja õige toitumise abil pikaks ajaks säilitada.

Krüolipolüüs on efektiivne järgmiste kehaosade jaoks:

 • kõht
 • talje
 • sääred
 • “kalifeed”
 • selg

Kui palju protseduure tuleb teha ja millal on tulemust näha?

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks protseduuri teha kord kuus. Protseduuride kuur alates 3-st või enamast. Ühe seansi jooksul kõrvaldatakse probleemsetest piirkondadest – taljelt, kõhult, seljalt ja reitelt kuni 25% rasva. See on väga efektiivne püsiva ja pikaajalise tulemusega protseduur. Rasvarakkude hävitamise protsess kestab umbes kaks kuni kaks ja pool kuud pärast protseduuri.

Kui kaua protseduur aega võtab?

Protseduuri kestus on 1 tund.

Miks just nimelt krüolipolüüs?

Krüolipolüüsil on terve rida positiivseid omadusi, mille seas on ohutus, mitteinvasiivsus, valutus (protseduur ei kahjusta nahka vähimalgi määral), toksilise efekti puudumine, samuti rasvaladestuste külmaga mõjutamise suur täpsus.

Pärast krüolipolüüsi on külma mõjul mõnikord võimalik väike kiheluse või tuimumise esinemine, samuti kerge punetus.  Kõik need ilmingud on lühiajalised ega mõjuta mingilgi määral tavapärast eluviisi, mille juurde saab kohe pärast protseduuri tegemist pöörduda.

Suurema efekti saavutamiseks ning rasvarakkude laguproduktide vereringe- ja lümfisüsteemi kaudu väljutamisprotsessi kiirendamiseks soovitame teha koos pressoteraapiaga.

Pärast krüolipolüüsi protseduuri:

Pärast krüolipolüüsi võib mõnikord esineda külmaga kokkupuutest tingitud kerget sügelust või tuimust, samuti kerget punetust. Kõik need ilmingud on lühiajalised ega mõjuta tavapärast eluviisi, mille juurde saate kohe naasta.

Kas krüolipolüüsi saab kombineerida teiste protseduuridega?

Krüolipolüüsi saab kombineerida nii teiste kehahooldustega kui ka näohooldustega. Näoprotseduuriga samal ajal pakume krüolipolüüsi (1 tsoon) + pressoteraapiat 30 min või krüolipolüüsi kõhupiirkonnal -20%.

Pressoteraapia on hea meetod tselluliidi vastu kuna kaotab ära selle põhjuse, rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes.
Eriti efektiivne lümfitursest põhjustatud tselluliidi korral. Protseduuri käigus viiakse organismist välja liigne vedelik ja kahjulikud ained. Presoteraapia tähendab lümfi- ja vereringe efektiivset stimuleerimist. Paraneb venoosne vereringe ja aktiveerub kudede ainevahetusprotsess.

Aparaadi tekitatud ja täpselt väljaarvestatud rõhk surub verd ja lümfi üles, aktiveerides vereringet ja eemaldades turseid.
Lainetena ringlev õhk mõjutab üheaegselt jalalabasid, sääri, reisi, kõhtu ja käsi.
Pressomassaaž on valutu ja ohutu protseduur, mis toimub mugavates tingimustes ning annab kliendile meeldivalt kerge ja väga lõõgastunud tunde

Vastunäidustused protseduuri tegemiseks:

 • vereringehäired külmaga mõjutamise piirkonnas (vere hüübimise patoloogiad, tromboos jms), antikoagulantide kasutamine, nahatundlikkuse häired;
 • värske haav töötlemise piirkonnas, sealhulgas koos versoonte vigastamisega (veritsemine, verevalumid);
 • lahtised ja/või infitseerunud haavad, põletikulised protsessid, hiljutised kirurgilised manipulatsioonid külmaga töötlemise piirkonnas;
 • avaldunud naha (ulatuslik arm) või nahaaluse koe (song) kahjustused piirkonnas, mida soovitakse töödelda;
 • patoloogiline külmatundlikkus;
 • rasedus ja laktatsioon;
 • kardiostimulaatori olemasolu.
Hind / €4 = -10%
Krüolipolüüs 1 tsoonile140 €504€
KrüolIpolüüs 1 tsoonile + Pressoteraapia 30 min160 €576 €
KrüolIpolüüs kõhu piirkonnale + Pressoteraapia 30 min näohooldusega samal ajal -20% (lisaks broneerige ka näohooldust)128 €
Krüolipolüüs kõhu piirkonnale näohooldusega samal ajal -20% (lisaks broneerige ka näohooldust)112 €
Broneeri
Category
Kehahooldused
Tags
krüolipolüüs, Krüolüpolüüs