Pigmentide fotoravi IPL

Pigmentiläikude fotoravi

Pigmendilaigud, mis tekivad sageli raseduse ajal või peale päevitamist, ei ole enam probleemiks. Vaja läheb mitu protseduuri, kuna plekid võivad olla erineva tihedusega ja intensiivsusega. Protseduur viiakse läbi 10-14 päevase intervalliga. Hüperpigmentatsiooni, pigmendilaikude eemaldamise operatsiooni efektiivsus võlub naha värvist, sellest, kui sügavad lasuvad sooned, milline on pigmendi kontsentratsioon.

Mida on vaja enne protseduuri tegemist teada? 


• 2 nädalat enne protseduuri tegemist ja selle tegemise ajal tuleb vältida päevitamist ning isepäevitavate kreemide kasutamist. Protseduuri tegemise ajal soovitame kasutada päikesekaitsevahendeid.

• Protseduuri ei soovitata teha menstruatsiooni ajal, samuti on see vastunäidustatud rasedatele naistele ja rinnaga toitvatele emadele.

• Töödeldaval nahapinnal ei tohi olla püsimeiki, arme ega tätoveeringuid.

• Enne protseduuri tegemist tuleb töödeldavas piirkonnas vältida kreemide, parfüümide ja dekoratiivkosmeetika kasutamist.

• Protseduuri ei tohi teha suhkrudiabeedi teatud vormide ning südame- ja.veresoonkonnahaiguste korral. Samuti on fototeraapia tegemisel takistuseks onkoloogilised haigused, nakkushaigused ning ägedas staadiumis herpes.

• Garanteeritud lubadused on alusetud. Ei saa ette öelda, mitme seansi jooksul kaob pigmentiline defekt.

Pigmentide fotoravi Hind / €
Näolt40 €
Ostmiku pealt30 €
Nina pealt30 €
Põselt30 €
Põselt mõlemalt40 €
Läbimõõduga alla 3 cm²30 €
Broneeri
Category
Aparaatne kosmetoloogia, Näohooldused