Puhastav ja noorendav 7-etapiline näoprotseduur Diamond Krio Effect

Puhastav ja noorendav 7-etapiline näoprotseduur Diamond Krio Effect

Hind: 7-etapiline näohooldus Diamond Krio Effect 45,oo € / näole, kaelale ja dekolteele 67,50 €

Komplekssed probleemid vajavad kompleksset lahendust. Just nimelt selleks, et saaksite oma naha nooruse ja ilu taastada, pakutakse teile 7-etapilist protseduuri näonaha puhastamiseks ja taastamiseks.

Teie nahk puhastatakse mitte ainult kõikvõimalikust mustusest ja selle tekitatud tagajärgedest, vaid samuti stimuleeritakse selle loomulikke taastumisprotsesse. Selle tulemusena saate pikaks ajaks vastupandamatu välimuse.

Protseduuri etapid:

  • näo puhastamine;
  • teemantmikrodermabraasia;
  • AHA-piiling;
  • krüomassaaz;
  • näomask;
  • naha süvakihtide küllastamine erilise seerumiga (valitud vastavalt nahatüübile) ultrahelimeetodi abil;
  • teie nahatüübile sobiva kreemi pealekandmine.

Protseduuri kestus: kuni 1 tund.

AHA-piiling aitab vabastada naha mustusest, surnud rakkudest, naharasust ja komedoonidest. See puhastusprotseduur niisutab sügavalt ja taastab väsinud naha, tehes selle tervisest säravaks.

Näonaha teemantmikrodermabraasia on oma olemuselt piiling, mille käigus eemaldatakse teemanditolmust tehtud spetsiaalsete otsikute abil naha ülakihi surnud rakud. Protseduur stimuleerib vereringet (rakud saavad rohkem hapnikku), uuendab kollageeni ja elastiini sisu, parandab lümfisüsteemi talitlust ning väljutab organismist toksiinid ja šlakid.

Ultrahelimassaaži kasutatakse kortsude, nahapaksendite või armide silumiseks, kuna see protseduur stimuleerib efektiivselt biokeemilisi protsesse rakutasandil. Pärast ultrahelimassaaži tegemist suureneb naha süvakihtides kollageeni süntees kuni 30%, seepärast muutub nahk siledamaks ja omandab loomuliku sära.

Category
Näohooldused
Tags
Diamond Peeling