NanoAsia

NanoAsia

NANOASIA kosmeetikatoodetel on ülim kvaliteet ja nad annavad maksimaalselt kasulikku tulemust ja nähtava WOW-efekti juba peale esimest kasutamist. Saadud tulemus ületab klientide ootusi. Me jälgime rangelt kõrgeid standarte ja nõudmisi ja sellepärast töötame ainult laborite ja tehastega, mis omavad rahvusvahelise taseme farmakoloogilisi standarte nagu näiteks GMP.

Meie laborid valivad hoolikalt toorainet. Professionaalsed spetsialistid jälgivad kaubasaadetisi igal tootmistasandil. NANOASIA kosmeetikatoodete unikaalne kvaliteedi ja tõhususe kombinatsioon kingivad noorust ja ilu iga päev. Arstid-kosmetoloogid, dermatoloogid ja plastilised kirurgid rakendavad edukalt NANOASIA tooteid oma töös. Samuti võivad meie kliendid iseseisvalt ja kodutingimustes säilitada salongiprotseduuride tulemusi. Teaduslikult põhjendatud tehnoloogiad ja patenteeritud valemid annavad võimaluse saada nähtav efekt kohe peale esimest protseduuri.

NANOASIA oli esimene ettevõte mis proovis ning juhatas Venemaa, SRÜ ja Euroopa turule injektsioonivaba noorendamise protseduuri väikese düüsi suuruse õhupintsli abil. See ei ole meditsiiniline protseduur ning ei nõua meditsiinilist litsentsi. Tooted on välja töötatud Lõuna-Koreas euroopa nahatüübi jaoks NANOASIA tehnilise ülesande järgi. NANOASIA on registreeritud kaubamärk.

NANOASIA SEERUM

See on ainulaadne nanokompleks, sisaldades ülimalt puhtaid aineid, mis on kõrgelt kontsentreeritud. Sisaldab 7 peptiiti, 17 transdermaalset aminohapet ja 12 taimeekstrakti.

Valem on väljatöötatud ja täiendatud seitsme aasta vältel. See on ainulaadne vananemisvastane nahahooldus rekordiliselt kõrge argireliini kontsentratsiooniga. Tänu toote madalmolekulaarsele koostisele ning selle suurusele, koostisosad on vaid 4 nm, ja pääsevad sügavamatesse nahakihtidesse.

NANOASIA AirBrush õhupintsli abil saate hõlpsasti kanda preparaadi nahale tugeva õhujoa abil. Preparaadi kandmist nahale võib seega pidada kõige valutumaks meetodiks hetkel võimalikest. Te võite töötada kõikide tsoonidega mis nõuavad taastamist.

ILU JA NOORUS ILMA SÜSTIDETA!

NANOASIA SEERUMI VIIS PÕHILIST TERVENDAVAT EFEKTI:
• NAHA KAITSE Seerum sisaldab antioksüdante ühendatud valemit koos taimsete ekstraktidega. Neutraliseerib vabu radikaale ja läbi selle taastab naha loomulikku kaitset väliste kahjulike mõjude vastu. Tõstab naha immuunsuskaitset.

• KUJUNDAB NÄOOVAALI JA SELLE ILMEKUST Loob naha all tugevat võrgustikku, mis kujundab ideaalselt näoovaali. Kergitab põski ja teeb need elastseteks, tervendab näojumet. Eemaldab kortse ninal ja huultel, kotte silmade all, soodustab näo kõhnumist (vereringluse parandamise ja lümfidrenaaži abil).

• KORTSUDE KORREKTSIOON JA PROFÜLAKTIKA Taastab naha toonust ja elastsust, silendab kortse. Vähendab kortsude arvu ja nende sügavust, soodustab pigmentlaikude ja naha valgendamist. Pinguldab nahka, võtab ära lihasspasme, säilitades näo loomulikku miimikat; vabastab tursetest ja tumedatest ringidest silmade ümber.

• NAHA TOITMINE Toidab aktiivselt nahka ja näolihaseid, unikaalsed raviained pääsevad sügavalt nahastruktuuri sisse, avaldades kauakestva ravimõju. Nahk küllastub aktiivsete toitainetega. Taaastab toonust ning näo lihaskonda.

• NAHA NOORENDAMINE RAKU TASANDIL Ennetab naha patoloogilisi protsesse, stimuleerib rakkude eneseregeneratsioon ning bioloogilist uuendust. Ennetab kortsude ja vanusega seotud pigmentatsiooni teket. Tugevdab kollageeni ja elastiini (naha maatriks) hüaluroonhappe sünteesi. Taimedest ekstraktid ja peptiidid suurendavad naha tüvirakkude elutsüklit, vähendades silmalaugude väsimust ja vananemismärke.

NANOASIA SEERUMI KOOSTIS: 1. Lihaseid lõdvestav ja polüpeptiidne (7 peptiidi) kompleks – targad peptiidi molekulid informeerivad aju nahaprobleemidest, tänu millele toimub suurepärane nahaprotsesside eneseregulatsioon.

2. Aminohapete lühikesed ahelad (17 aminohapet) – vahetusprotsesside ja rakkude elutalitluse eneseregulatsioon, naha talitluse täielik taastamine (uuendus ja regeneratsioon), noore kollageeni tootmine.

3. Taime- ja seemneekstrakt – põletikuvastane efekt, toitmine, niisutus, immuniteedi tõstmine, kaitse UVkiirgusest, näovärvi ühtlustamine, kuperoosivastane efekt.

Category
Aparaatne kosmetoloogia, Näohooldused
Tags
NanoAsia