Karboksüteraapia

Karboksüteraapia

Hind: Karboksüteraapia näole 60,00 €

Mis on karboksüteraapia?

Karboksüteraapia on 5 astmeline noorendav protseduur. Epidermise rakkude ainevahetuse peamiseks faktoriks on nende hapnikuga varustamise tase. Süstivaba karboksüteraapia on kõige ohutum ja loomulik noorendamise viis mis võimaldab lühikese aja jooksul vabaneda kortsudest. Protseduur on näidustatud lõtvunud naha puhul. See on unikaalne liftingu protseduur kuulub eksptress-hoolduste hulka. Tänu naha hapnikuga rikastamisele aktiveerub rakkudes ainevahetus, nahk hakkab tootma rohkem kollageeni ja elastaani. Karboksüteraapia seisneb naha hapnikuga rikastamises, kus viiakse naha alla süsinikdioksiidi (CO2). Rakkudesse sisenemisel süsinikdioksiid laguneb süsinikuks (C) ja hapnikuks (O2). Süsinik imendub nahasse, tekitamata mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid. Hapnik, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse, aktiveerib mitte ainult kõiki ainevahetuse ja regeneratiivseid protsesse, vaid stimuleerib ka kollageeni tootmist.

Protseduur on näidustatud ka akne ja armilise naha puhul. Peale ravi effekti maskiline karboksüteraapia avaldab ka profülaktilise mõju mis aitab ennetada akne tekimist. Protseduur vähendab nii uusi kui vanu postakne arme ja operatsioonide järgseid arme.

Tänu nahas verevarustuse ja ainevahetuse paranemisele on protseduur näidustatud tuhminud, pigmenteeritud ja väsinud nahale, kuna muudab naha tooni ja reljeefi ühtlasemaks.

 

Kuidas saab karboksüteraapia aidata?

  • ekspress-lifting ehk kohene pinguldamine
  • haavajälgede eemaldamine ja armide ravi
  • rehabilitatsioon pärast agressiivseid noorendamisprotseduure
  • toonuse ja elastsuse tõstmine
  • ägenenud akne kupeerimine
  • kuperoosa ravi
  • naha valgendamine
  • pooride ahendamine
  • detoksikatsioon

 

Kellele see protseduur sobib?

Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele ja sellel ei ole vanuse ega aastaajaga seotud piiranguid ja ei vaja taastumiseks aega. Tähelepanuväärne on see, et protseduuri võib teha ka raseduse ja imetamise perioodil ja ka puberteedi ajal.

 

Kui tihti saab protseduuri teha?

Soovitatav läbida protseduuri kuurina 1-2 korda nädalas 3-4 nädala jooksul. Ühe hoolitsuse kestus (nägu) u 45 min.

Karboksüteraapia protseduuril pole vastunäidustusi.

Category
Näohooldused, Rasedatele
Tags
Akne, karboksüteraapia, kuperoosa ravi, lifting, rasedatele