Hooldus meestele ultrahelikoorimisega

Hooldus meestele ultrahelikoorimisega

Hind: Hooldus meestele ultrahelikoorimisega 60 €

Hoolduse konseptsioon
Ultraheliga piiling või naha puhastamine ultraheliaparaadi kasutusega on kasutatav nii meditsiinis, kui ka kosmetoloogias üle viieteistkümne aasta. Selle ajaga on protseduur saavutanud populaarsuse-seega aina rohkem kliente tuleb ilustuudiotesse antud protseduuri proovima. Ultraheliga piiling on mugav ning autraumaatne. Ultraheliaparaat meelitab kliente oma efektiivsuse ja mugava tundega peale protseduuri. Ultraheliaparaadi töö põhineb rakkude vibreerival liikumisel mitu tuhat korda sekundis, mille tulemusena kõik keemilised ,füüsilised ja bioloogilised protsessid kiirenevad ning toodavad suures koguses soojust,kuid aga mehhaniliselt abaluu abil on kõik keratinotsüüdid nahast kergesti eemaldatavad. Täiendavalt kasutades koos protseduuriga kosmetoloogilisi tooteid (maskid, kreemid, seerumid) – nahasse tungimine mõjub mitmekordselt intensiivsemalt.

Meeste nahk on märkimisväärsemalt erinev naiste nahast. Esiteks, meeste nahk on kaks korda paksem ja palju tihedam. Teiseks, meeste nahk on elastsem ning paremini säilitab niiskust ning derma on kollageeni rikkam. Teiselt poolt,meeste naha pH tase on madalam (happem), mis teeb naha haavatumaks kuid ka rasu-ja higi näärmete aktiivsus on piisavalt kõrge. Seepärast on meestel tavaliselt kas rasvane või kombineeritud nahk ning on märgatavad ka laiendatud poorid ja komedoonid. Muu hulgas on meeste ja naiste harjumused ja elustiil samuti erinevad. Professionaalse hoolduse määramisel meestele peab arvestama sellega, et meeste nahk on agressiivsemate mõjude suhtes kalduvam näiteks: igapäevane raseerimine, mis põhjustab vee-lipiidide barjääri rikkumist; mehed suitsetavad rohkem, tarbivad rohkem alkoholi ning töötavad vabas õhus või kahjuliku tootmise valdkonnas. Märkimisväärne on ka see, et meeste nahk vananeb aeglasemalt kui naiste oma,kuid vananemise jooned on enam väljandatud – näoovaali muudatused, sügavate ja selgete kortsude ilmumine, laiendatud poorid, kuperoos ja paistetus silmade all.

Arvestades kõiki neid meeste naha tunnuseid oli välja töötatud tõeliselt ainulaadne programm tugeva poole jaoks. Kosmetoloogilisi vahendite ja ultraheli ühine rakendamine annab saavutada häid tulemusi mehe naha sügavpuhastamisel ja selle kaitsvate omaduste taastamisel. Antud hooldus on kompleksne ning preparaadid,mis on koos antud protseduuriga kasutusel ei ole mitte ainult toniseeriva mõjuga,kuid ka toidavad nahka mikro- ja makroelementidega, vitamiinidega, annavad rakkudele uueneda, parandavad naha immuunsust, toidavad ja niisutavad seda.

Tänu antud programmile on välja toodud järmised mõjud:

  • Sügav puhastamine ja pooride kitsendamine
  • Detoksifitseerimine – kloori ja naatriumi toksiinide ja kahjulike ioonide eemaldamine naha sügavast kihist
  • Ärrituse paranemine ja epidermaalse struktuuri taastamine
  • Näokortsude arvu ja sügavuse vähendamine
  • Vabade radikaalide neutraliseerimine
  • Kollageeni ja elastaani sünteesi stimuleerimine
  • Naha reljeefi ja värvi parandamine
  • Kapillaarseinade tugevdamine ja perifeerse vereringluse stimuleerimine
  • Põletikuvastane toime
Category
Näohooldused