Fibroblast – revolutsiooniline nahka pinguldav protseduur

Fibroblast – revolutsiooniline nahka pinguldav protseduur

Mida täpselt kujutab endast Fibroplast protseduur?

Tegu on mittekirurgilise ja mitteinvasiivse protseduuriga, mille eesmärk on nahka tõsta ja trimmida, vähendades üleliigsest nahka, silmaaluseid turseid ja kortse ning siludes kanavarbaid. Protseduur vähendab silmalaugude lõtvust ning seda peetakse kortsude silumises ja laugude pinguldamises murranguliseks. Protseduuriks kasutatava seadme otsaga tekitatakse üliväike plasmaatiline sähvatus, mis suunatakse naha pinnal olevasse mikromillimeetri suurusesse punkti. Punkti vahetus läheduses nahk pinguldub; selle tulemusena väheneb üleliigne nahk, silutakse silmaaluseid kortsukesi ning paraneb silmalaugude toonus. Soovitud tulemuse saavutamiseks tehakse nahale mitmeid pisikesi pruune täpikesi neid strateegiliselt paigutades. Nahk täpikeste ümber pinguldub, sest rakud tõmbuvad teineteisele lähemale.

Revolutsioonilise nahka pinguldava protseduuri eelised

Vastupidiselt tavapärasele operatsioonile ei tekita Fibroplast protseduur nn „ületrimmitud“ tulemust, sest pinguldatakse vaid loomulikku lõtvunud nahka. Esimesed tulemused on näha juba protseduuri ajal.

Kuidas Fibroplast toimib?

PUREBEAU FIBROBLAST seadme otsas tekib imeväike nn plasmaatiline sähvatus. Sähvatus suunatakse naha pinnal olevasse imeväiksesse mikromillimeetri suurusesse punkti. Selle pindmise punkti vahetus läheduses nahk pinguldub. Paljudest sarnastest punktidest moodustub naha pinnal võrgustik, mis sõltuvalt töödeldavast piirkonnast eeldab punktide erinevat paigutust ja erinevat töötlemise järjekorda. Punkte varieerides ja neid erinevalt paigutades trimmitakse nende vahetus läheduses olevat üleliigset nahka. Tulemus: problemaatiline nahapiirkond on silmanähtavalt paremas toonuses.

Peale protseduuri on oodata tugevat punetust ja turset (eriti silmade umber) ning olenevalt valitud režiimist on taastumisaeg 4-7 päeva, mis nõuab kindlasti kodurežiimi.

Vastunäidatused protseduurile:

teil on diagnoositud AIDS/HIV, diabeet (konsulteerige eelnevalt), melanoom, vitiliigo või mis tahes infektsioon; teile on hiljuti tehtud keloid- ehk liiglihaarmide eemaldamise operatsioon, teil on südamestimulaator, olete rase või toidate rinnaga; tarvitate ravimeid nagu isotretinoiin (nt Roaccutane), tretinoiin (nt Retin A) või tetratsükliin. Sel puhul PALUN pidage enne protseduuri nõu oma perearstiga või tervishoiuspetsialistiga. Samuti konsulteerib teid protseduuri eelselt meie dermatoloog.

Category
Näohooldused
Tags
Fibroblast