2in1 Laserliposaktsioon ja vaakum-lümfidrenaažimassaaž

2in1 Laserliposaktsioon + vaakumiga lümfidrenaažimassaaž

10% soodustus kui ostate kohe 4 protseduuri.

Laserliposaktsioon on kõige efektiivsem ja ohutum rasva kõrvaldamise ning tselluliiti vähendamise meetod kõhu, puusa, talje ja tuhara piirkondadest. Protseduur on täiesti vallutu ning märgatakse kuni 30% rasvakihi languse juba peale esmast seanssi. Peale selle laserlipolüüs avaldab stimuleerimismõju kollageenile ja elastiinile, mis on oluline naha toonusele ja elastsusele, selle pärast peale laserliposaktsiooni nahk muutub pringemaks ja näeb välja noorem.

Suurema efekti saavutamiseks ning rasvarakkude laguproduktide vereringe- ja lümfisüsteemi kaudu väljutamisprotsessi kiirendamiseks tehakse protseduure vaakumaparaadiga lümfidrenaaži massaaži.

Ühe seansi pikkus on 50 minutit ning protseduuri võib samas kehapiirkonnas korrata 3 päeva järel. Laserliposaktsiooni programmi tehakse kuurina: 4-8 protseduuri. Protseduuride arv määratakse individuaalselt kosmetoloogi nõuandel. Kuuri pikkus sõltub rasva hulgast, mis tuleb eemaldada. Tulemuste säilitamiseks soovitatakse protseduuri korrata 1 kord kuue kuu tagant.

Protseduuri eelised:

  • Võimaldab kiiresti ja püsivalt eemaldada rasvkude
  • Ohutu ja valutu protseduur
  • Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele
  • Viiakse läbi ilma lõiketa ja torketa
  • Rehabilitatsiooni perioodi puudumine
  • Protseduur sobib nii naistele kui meestele.

Laserliposaktsiooni protseduuri näidusteks on rasva ladustumine kehaosadel, mis rikkuvad keha kontuure.

Parima tulemuse saavutamiseks, peale laserliposaktsiooni protseduuri tuleb tarbida palju vett. Kaks tundi enne ja kaks tundi peale protseduuri soovitatakse hoiduda söömisest.

Mittekirurgiline laserliposaktsioon on nahaaluse rasva eemaldamine uusimate laserseadmete abil. Selle metoodika erilisus on selles, et laseri mõjul lõhutakse rasvarakke. Lõhutud rakkudest moodustunud rasvaemulsioon väljub organismist loomulikul teel vere ja lümfosoonte, maksa, seedetrakti kaudu.

Selleks, et üleliigsed toksiinid kiiremini väljuksid Teie organismist, koheselt peale laserliposaktsiooni seansi tehakse protseduure vaakumaparaadiga lümfidrenaaži massaaži.

Laserliposaktsiooni protseduuri vastunäidustatud on:

  • Raseduse ja rinnaga toitmise ajal
  • Mis tahes siseelundite raskete haiguste puhul
  • Onkoloogiliste haiguste puhul

Laserliposaktsioon on suurepärane võimalus saada kaunist keha nendele, kes eelistab terapeudilised meetodeid kirurgilistele sekkumistele kaalu langetamiseks.

Hind / €4 = -10%
Laserliposaktsioon30€108 €
Laserliposaktsioon + Lümfidrenaaži masaaž 15 min45 €162 €
Laserliposaktsioon 20 min + Pressoteraapia 30 min45 €162 €
Laserliposaktsioon koos näohooldusega -40% (lisaks broneerige ka näohooldust)18€
Lümfidrenaaži masaaž 15 min25 €
Broneeri
Category
Kehahooldused
Tags
Termomähised