Figuuri korrektsioon HIFU LipoSonix

Figuuri korrektsioon HIFU LipoSonix

Hind: Figuuri korrektsioon HIFU LipoSonix (1 tsoon) 70,00 €

20% soodustus kui ostate kohe 4 protseduuri.

HIFU LipoSonix – rasvavoltidest ei ole veel kunagi varem olnud võimalik vabaneda nii kiiresti ja lihtsalt! Tulemused on näha juba pärast esimest protseduuri!

LipoSonixi tehnoloogia – see on figuuri mittekirurgiline korrigeerimine suure intensiivsusega ultrahelilainete abil. Erinevalt teistest kehavälistest meetoditest mõjub see otse probleemkohtadele ning võimaldab saavutada soovitud tulemuse üheainsa seansiga. Üksnes ühe protseduuriga on võimalik vähendada rasvavolte kuni 3 cm võrra. Ja see pole veel kõik – lõpptulemus on näha 8–12 nädala pärast, mil nahk tõmbub kokku ja muutub pringiks.

Uuenduslik tehnoloogia sai silmapilkselt USA juhtivate ilukliinikute müügihitiks; see on kõrgelt hinnatud nii arstide kui ka patsientide seas. Juba kuu aega pärast selle turuletulekut Ühendriikides on Liposonix jõudnud ka Euroopasse.

Millistele kehapiirkondadele LipoSonixi tehnoloogia mõjub?

Protseduuri teostatakse kehapiirkondadel, mille rasvakihi paksus on vähemalt 1,5 cm:

 • kõht;
 • küljed;
 • põlvealune piirkond;
 • reite välis- ja sisepinnad;
 • käte sisepind;
 • seljapiirkond allpool abaluid.

Hind sisaldab ühe kehapiirkonna korrigeerimist.

Eelised

Liposonixi tehnoloogial on mitmeid selgeid eeliseid:

 1. Fookustatud ultraheli lagundab rangelt kindlaksmääratud koguse nahaalust rasvkude. Liposonixi tehnoloogia abil saavutatud tulemused on prognoositavad ning püsivad pikki aastaid.
 2. See toimib üksnes 1–2 cm paksuses rasvkoes. Sügavamal ultrahelikiired hajuvad ega mõjuta seega siseorganeid.
 3. Rasvkude lagundatakse soojendamise, mitte kavitatsiooni teel, mistõttu sellel puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud, sh siseorganitele.
 4. Protseduuri on võimalik teostada peaaegu igas kehapiirkonnas, kus asuvad soovimatud rasvaladestused ning see sobib kõigile inimestele olenemata vanusest, nahatüübist või muudest eripäradest.
 5. Üks protseduur kestab tund aega ning lubab kliendil kanda ühe suurusnumbri võrra väiksemaid rõivaid.

LipoSonixi protseduuri näidustused ja eripärad

Eelmise põlvkonna ultraheli rasvaimu aparaatides kasutatakse madala sagedusega, väikese intensiivsusega või fookustamata impulsse, mistõttu tulemused on sageli ennustamatud ja ebapüsivad ning nähtava efekti saavutamiseks tuleb läbida mitmest protseduurist koosnev kuur.

LipoSonixi tehnoloogia mõjutab soovimatuid rasvaladestusi suure intensiivsusega ning fookustatud ultrahelilainetega, tänu millele saavutatakse püsiv ja kauakestev tulemus. Liposonixi aparaadiga on võimalik eemaldada nii suuri ladestusi kõhult ja reitelt kui ka väikeseid volte õlgade või põlvede piirkonnast, mida ei suuda hetkel ükski konkureeriv tehnoloogia.

Kõige tähtsam eeldus LipoSonixi protseduuri teostamiseks on vähemalt 1,5 cm paksuse rasvaladestuse olemasolu aparaadiga töödeldavas piirkonnas. Parimaid tulemusi annab protseduur inimestel, kellel on suured 2,5 cm paksused ja ühtlaselt jaotunud rasvaladestused.

LipoSonixi seadme eelised keha kontuurplastikas

1. Lahustab nahaaluseid rasvarakke, andes kehale soovitud silueti ja tagades esteetiliselt kauni figuuri; lahendab krobeda ehk nn apelsinikoorenaha probleemi.

Tegemist on mitteinvasiivse protseduuriga, mis mõjub otse rasvarakkudele, lagundab need ja lahustab rasva valitud kehapiirkondades ohutult.

2. Protseduur on kiire ja seda on kerge taluda.

Tuimastite ja suukaudsete valuvaigistite kasutamine ei ole vajalik, protseduur on valutu ja lihtne.

3. Tulemus on püsiv ja mõõdetav.

Protseduur kestab 45 minutit ega vaja eraldi aega taastumiseks. Saavutatud tulemust on võimalik hinnata umbes 8–12 nädala pärast (selle aja jooksul viiakse lagundatud rasv organismist järk-järgult loomulikul teel välja). Üldiselt väheneb töödeldud piirkonnas rasvavoltide paksus 1 cm võrra, talje 3 cm võrra. Juhul kui sellest ei piisa, võib korraldada 1–2 lisaseanssi.

4. Mugav protseduur.

Protseduuri eripära seisneb selles, et see ei tekita traumat, ei eelda tuimastamist, ei too kaasa liigset verekaotust ega naha põletuse või tundlikkusekao ohtu – tänu sellele on tegemist väga mõjusa protseduuriga, misjärel võite kohe tööle naasta või oma puhkust jätkata.

Kuidas LipoSonixi tehnoloogia toimib?

LipoSonixi aparaat seatakse spetsialisti valitud võimsusele, seejärel juhitakse fookustatud ultrahelilaine spetsiaalse otsaku abil soovitud kehapiirkonnale. Rasvkude soojendatakse töödeldavas piirkonnas kuni 65 kraadini, mille tulemusel rasvarakud põlevad silmapilkselt ära, jätmata pea mingeid laguprodukte. Ühtlasi toimub pealmiste nahakihtide kokkusurumine ja pinguldamine.

Fookustatud ultraheli tehnoloogia tagab tervikliku toime – see lagundab rasvarakud, aktiveerib nahaaluse sidekoe ainevahetusprotsesse ning ergutab kollageeni tootmist nahakihtides. Teie mõõtmed vähenevad ning nahk on paremas vormis ja pringim.

Vastunäidustused

Infektsioonidest, bakteritest, seentest või viirustest põhjustatud põletikulised naha- ja nahaaluse sidekoe haigused töödeldavas piirkonnas. Rasedus ja imetamine. Songad. Armid ja sidekoe vohamine töödeldavas piirkonnas. Metallesemed ultraheliaparaadiga töödeldavas piirkonnas (nt tihvtid, piercing). Epilepsia ja suurenenud oht krampide tekkeks. Vere hüübimise häired, sh antikoagulantide (verd vedeldavad ravimid) tarvitamise tagajärjel.

Category
Kehahooldused
Tags
liposonix