Vajacial – ainulaadne bikiinipiirkonna nahahooldus

Vajacial – ainulaadne bikiinipiirkonna nahahooldus

Hind: Vajacial nahahooldus 40,00€

MIS ON VAJACIAL?

Vajacial on nahahooldus bikiinipiirkonnas, sealhulgas spaaprotseduuride kogum, mis sarnanevad näonaha hoolduseks tehtavatega. Spaaprotseduuride kogum hõlmab nahahoolduse põhivaldkondi: puhastamine, niisutamine, toitmine ja isegi noorendamine.

Vajacial ravib sissekasvanud karvu, eemaldab surnud naharakke, silub ebatasasusi bikiinijoone ümber, ennetab vistrike teket, on põletikuvastase ja tervendava toimega, aitab hüperpigmentatsiooni korral – seda kõike selleks, et säilitada bikiinipiirkonnas terve ja niisutatud nahk.

Näidustused

  • Komedoonilaadsed ja sissekasvanud karvad
  • Kuiv nahk välistel häbememokkadel
  • Lamedad sissekasvanud karvad
  • Kerge põletikujärgne pigmentatsioon

Millest protseduur koosneb?

Vajacial tähendab tavaliselt 60-minutilist protseduuri, mis sisaldab puhastusvahendit, õrna ensüümiga koorijat, sissekasvanud karvade eemaldamist, millele järgneb rahustav mask, kuhu on lisatud nahka helendav seerum, ja kreem.

Millal peaksite tellima Vajaciali?

Vajacial aitab ohjeldada bikiinipiirkonna karvaeemalduse kõrvaltoimeid. Protseduur on soovitatav läbida 7 päeva jooksul pärast raseerimist või depilatsiooni ning seda võib teha ka samal päeval.

Kui sageli võib protseduuri teha?

Protseduuri võib teha 1-2 korda kuus. Kõik oleneb teie enda eripäradest. Vajalike seansside arv oleneb näidustustest ja soovitavatest tulemustest.

Vajaciali eelised

Vajacial võib aidata ühtlustada nahatooni bikiinipiirkonna ümber ja vabaneda bakteritest, samuti helendada nahka, et vähendada tuhmumist ja hüperpigmentatsiooni. Aitab hooldada piirkonna nahka, ennetades vahatamise/raseerimisega kaasnevat ärritust.

Category
Epilatsioonid/Depilatsioon, Rasedatele, Uued teenused
Tags
depilatsioon, shugaring, vahadepilatsioon, vaht