Vaakummassaaž kuppudega + BrazilButt Lift

Vaakummassaaž kuppudega + BrazilButt Lift

Hind: Vaakummassaaž kuppudega + BrazilButt Lift 40,00 €

Vaakummassaaž ehk vaakumteraapia põhineb ühtlase rõhujaotuse seadusel: kuppu pannes tekib vaakumtsoon, kuhu tungivad veri, lümf ja rakkudevaheline vedelik. Nii kiireneb märkimisväärselt kudede ainevahetus – rakkudest viiakse loomulikul teel välja kahjulikud ained, stimuleeritakse regeneratiivseid protsesse ja immuunsüsteemi.

Rakupuhastusel on ka kosmeetiline toime – nahk muutub töödeldud piirkonnas elastsemaks ja tugevamaks. Füsioterapeutiline toime avaldub lihasblokkide kõrvaldamisena, lihaste kontraktiilse funktsiooni ja sideaparaadi elastsuse parandamisena.

Tänapäeva meditsiinis kasutatakse klaasist või silikoonist massaažikuppe, millel on vaakumregulaatorid ja magnetid. Tänu nendele uuendustele on saanud võimalikuks avaldatud surve kontrollimine, nõelravipunktide mõjutamine ning tõhusate kosmeetiliste ja raviprotseduuride läbiviimine.

Kupumassaažil on vastunäidustused ja see annab garanteeritud tulemuse ainult meditsiiniliste näidustuste ja refleksoteraapia seansside korral kliinilistes tingimustes. Kodused protseduurid võivad tuua kaasa negatiivseid tagajärgi, kuna mitte kõigile bioloogilistele punktidele ei või sellist survet avaldada.

Üks ravikuur koosneb 5–15 seansist sagedusega 2–3 korda nädalas.

Category
Kehahooldused
Tags
Kavitatsioon