Protseduuride kompleks Radiance

Radiance protseduuride kompleks koos teemantpiilingu, krüomassaaži ja ultraheliga

Hind: Radiance näole 45,00 € / Radiance näole, kaelale ja dekolteele 67,50 €

Mikrodermabraasia – see on omalaadne näonaha lihvimine. Pärast protseduuri muutub nägu laitmatult siledaks ja õrnaks, kortsud silenevad, aga põsenukid omandavad „sisemise” sära. Lisaks sellele aeglustuvad ka naha vananemisprotsessid.

Seanss sisaldab protseduuride kompleksi, mis annab teie näole laitmatu ilu:

– puhastamine;
– sügav piiling ja naha lihvimine (mikrodermabraasia) teemantotsikutega;
– krüomassaaž;
– mask (valitud vastavalt teie nahatüübile);
– ultraheli abil naha süvakihtide spetsiaalse seerumiga küllastamine;
– näonaha lõõgastamine teie nahatüübile sobiva kreemiga.

Näonaha teemantmikrodermabraasia on oma olemuselt piiling, mille käigus eemaldatakse teemanditolmust tehtud spetsiaalsete otsikute abil naha ülakihi surnud rakud. Protseduur stimuleerib vereringet (rakud saavad rohkem hapnikku), uuendab kollageeni ja elastiini sisu, parandab lümfisüsteemi talitlust ning väljutab organismist toksiinid ja šlakid.

Krüomassaaž tugevdab rakkudes biokeemilisi protsesse, parandab kasulike ainete rakkudesse tungimist, toidab nahka ja ahendab poore. Kõige efektiivsemalt toimib krüomassaaž kombinatsioonis mitmesuguste teie nahatüübile vastavate näomaskidega.

Ultrahelimassaaž stimuleerib kudesid rakutasandil, aktiveerib nahas biokeemilised protsessid. Ultrahelimeetodit kasutatakse kortsude ning vanade vistrikearmide silumiseks, naha liftinguks (sealhulgas ka topeltlõua efekti likvideerimiseks), akne ravimiseks ja selle jääknähtude kõrvaldamiseks.

Pärast ultrahelimassaaži suureneb kollageeni süntees naha süvakihtides 30% võrra, mis avaldub kortsude silenemise ja naha pinguldumise näol.

Massaaž ja teie näonaha tüübile sobiv kreem aitavad kaasa sellele, et näonahk saaks pärast protseduuri maksimaalselt puhata ning omandaks terve ja värske sära.

Peale seda suurepärast puhastavat, sügavniisutavat ja pinguldavat hooldust on näokontuur pinguldatud, sügavad kortsud silenenud ning nahk märgatavalt jumekam.

Category
Näohooldused