Püsimeik

Püsimeik

Hind: 165 €

Võimalus näha särav ja hoolitsetud välja igal kellaajal, olenemata sellest, mida teete ja kuidas te tunnete, tõmbab üha rohkemate naiste tähelepanu püsimeigile (mikropigmentatsioon).

Selle protseduuri edukatel tulemustel on palju eeliseid – loomulikku ilu rõhutatakse tänu huulte, kulmude, silmade ja isegi nibude kuju korrigeerivatele joontele. Ja need jooned säilivad basseini, sauna külastades ja kauaoodatud mereäärsel puhkusel. Hommikuti vabastab naine varem igapäevasele meigile kulutatud aja ning tema näonahk ei kannata pidevat kokkupuudet kosmeetikaga, millest paljud võivad põhjustada allergiat.

Püsimeigi protseduur ise seisneb spetsiaalse värvaine süstimises naha ülemistesse kihtidesse mööda eelnevalt joonistatud kontuuri nõela abil.

Protseduur ei tekita ebamugavust, kuna enne seda kantakse töödeldud aladele tuimestav geel. Protseduur viiakse läbi absoluutse steriilsuse tingimustes, kasutades ühekordseid nõelu ja muid ühekordselt kasutatavaid kulumaterjale.

Vahetult pärast protseduuri rakendab spetsialist kahjustatud piirkonda spetsiaalse kreemiga, millel on bakteritsiidne toime ja mis leevendab põletikku ja ärritust.

Pärast seda on soovitatav määrida õhuke kiht A+D vitamiinidega ravisalvi, mille meie meister teile annab. Ärge laske koorikul kuivada ega praguneda. Paranemise ajal on välistatud otsene kokkupuude ultraviolettkiirtega ja kõik leiliprotseduurid (vann, saun, kosmeetilised protseduurid). Te ei saa koorikut ise eemaldada. Lõplik paranemine toimub 3-4 nädala pärast.

Tööpiirkonda soovitatakse töödelda kloorheksidiini lahusega, kandes õhukese kihina peale ka Panthenol või A ja D vitamiiniga kreemi. Ärge laske koorikul kuivada ega mõraneda.

Huultele püsimeiki tehes on hädavajalik kasutada viirusvastast preparaati Aciclovir:

  • 1-2 päev 2 tabletit 3 korda päevas
  • 3-4-5 päev 2 tabletit 2 korda päevas
  • 6-7 päev 1 tablet 2 korda päevas

või Valtrex:

  • 1-2-3-4-5-6-7 päev 2 tabletit 2 korda päevas.

4 nädala möödumisel peale protseduuri teostamist on soovitatav teha korrigeerimine ehk kordusprotseduur. 98% püsimeigi protseduuridest vajab korrigeerimist – esmajärjekorras, see on tingitud sellest et, värvipigment jaotub nahas ebaühtlaselt ning selle epidermisesse fikseerimise protsent on igaühel erinev – kinnikasvamise jooksul tõrjutakse välja kuni 50% esialgsest värvist. Püsimeik eeldab enamasti vähemalt 2 protseduuri läbiviimist ilusa tulemuse saavutamiseks.

Kulmud: kuju korrigeerimine, värvi muutmine.

Silmad: ülemisel laugul on võimalik teha korraliku pintslijoon,Või teha märkamatu ning naturaalsena “tihedate ripsmete” effekti – teha täpset.

Huuled: tumedama kontuuri andmine, visuaalselt suurendamine, vormi korrektsioon.

 

PüsimeikKestvusHind4xkorda
Kulmude püsimeik puudertehnikas180 min.165 €
Kulmude püsimeik karvtehnikas180 min.165 €
Ripsmetevaheline täitmine120 min.165 €
Lainerjoon hajutusega120 min.165 €
Huulte püsimeik puudertehnikas180 min.165 €
Hooldus esimese 3 kuu jooksul120 min.90 €
Hooldus esimese 3 kuu jooksul karvtehnikas120 min.90 €
Hooldus esimese 3-12 kuu jooksul120 min.110 €
Püsimeigi värskendus 1-2 aasta järel püsikliendile120 min.135 €
Teise tehniku töö ületegimine ( läheb uue töö hinnakirja alusel)
Tätoveeringu ja püsimeigi eemaldamine
Püsimeigi eemaldamine (kulmud)20 min.40 €128 €
Püsimeigi eemaldamine (silmad)20 min.40 €128 €
Püsimeigi eemaldamine (huuled)20 min.40 €128 €
Tattoode eemaldamine cm2 (Protseduuri min. hind 40 EUR)10 €
Broneeri
Category
Püsimeik
Tags
Püsimeik