Kulmude/ripsmete rekonstrueerimine VELVET

Kulmude/ripsmete rekonstrueerimine VELVET

Üks meie poolt pakutavatest teenustest, mida me väga soovitame on unikaalne protseduur, mis on tänaseks päevaks ainulaadne ja innovatiivne ning väljatöödeldud Briti tehnoloogia järgi.

Antud protseduuri nimeks on VELVET – looduslike ripsmete rekonstrueerimiseks.

Mis VELVET protseduur endast kujundab?

Velvet protseduuri ,mis on mõeldud kulmudele ja ripsmetele, õigustatult peetakse kosmeetika maailma läbimurreks. Seda kasutatakse suurepärase tulemuse loomiseks naturaalsetel karvadel. Unikaalne tehnoloogia, mis ühednab korraga mitmete salongiteenuste mõju. Kõik protseduurid on omapäraselt head, et saada ühekordse hoolduse kulmude ja ripsmete jaoks. Peamine ja põhiline erinevus kõigist teistest protseduuridest on see, et antud protseduur on esimene teenus maailmas, mida rakendatakse nii ülemiste, kui ka alumistele ripsmetele, mis loob mitte ainult erksase visuaalse effekti(ripsmed muutuvad visuaalselt pikaks, paksudeks, tumedamateks, läigivad kogu pikuses juurtest ja otsteni välja), kuid ka on taastatud molekulaarsel tasandil, mis tagab mitte ainult ripsmete ja kulmude visuaalse suurepärase välimuse, kuid ka oluliselt suurendab nende arvu ja pikkust.

Mõju kestab 3-6 nädalat.

Ripsmete ja kulmude VELVET hoolduse unikaalsus on ka selles, et protseduur ei lõpe salongis, absoluutselt igale kliendile väljastatakse intenstiivsete komponentidega hooldusvahend (HOME OIL COCKTAIL ), mida saab kasutama hakata kaks nädalat peale protseduuri, mille abil ripsmed saavad pikemaks ja suurendavad arvu.

Nagu iga kosmeetilise protseduurile, on ka ripsmete VELVET hoodlusele vastunäidustused:

  • Rasedus
  • Silmahaigused
  • Hormoonravi

Category
Ripsmed/kulmud
Tags
Kulmud