Kehamähised

Kehamähised

100% looduslike õlide ekstraktide ja toimeainetega immutatud puuvillased salendavad kehamähised on kehavormi korrigeerimise uudne lahendus, mis aitab kaasa rasvapõletusele, vähendab tselluliidiilminguid ja turseid, parandab naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavab väljutada liigset vedelikku. Looduslike preemium-klassi eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainega, anti-cellulite co2 complex, ning surnumeremuda ekstraktiga stimuleerivad vereringet ning kiirendavad ainevahetust kudedes, aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti. Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, toime on veelgi tõhusam kombineerituna koos lümfi- või muu massaažiga. Peale protseduuri (olenevalt keha suurusest) võib mõõtude vähenemine olla kuni – 4 cm. Saadaval on neli erinevat mähist ja salendav termovõie.

  • Kehamähised mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib.
  • Detox-mähised aitavad väljutada toksiine ning aitavad kaasa rasvapõletusele. Vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, väljutavad vett ja parandavad naha toonust.
  • Deep Heat mähised on sügava soojendava toimega, mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib, toimivad põletikuvastsaselt.
  • Krüomähised tänu tugevale jahutavale toimele võimendavad lümfidrenaaži, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. On lubatud kasutada ka veresoonte laiendite puhul kui ka raseduse ajal jalatursete leevendamiseks.
  • Light-mähised võimendavad lümfidrenaaži tänu kergemale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust ning sobib näoovaali korrogeerimiseks.
  • UUS: Body & Skin Perfection mähised kiirendavad ainevahetust, stimuleerivad vereringet ja aitavad väljutada jääkaineid ja toksiine, parandavad naha välimust – sobivad hästi vananeva ja probleemse naha puhul (akne, vistrikud jne).

Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, toime on veelgi tõhusam koos lümfi- või muu massaažiga. Peale protseduuri (olenevalt keha suurusest) võib mõõtude vähenemine olla kuni – 4 cm.

DETOX MÄHISED

Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja toksiine ning on salendava toimega.

Toimeained: looduslik surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin. Mähised on jahutava toimega. Detox-mähiseid on soovituslik kasutada koos termomähistega ühes protseduuride kuuris parema tulemuse saavutamiseks.

TERMO MÄHISED

Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri ja toonust ning elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ning on salendava toimega. Termomähised mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Termomähiseid on soovituslik kasutada koos detox- või krüomähistega ühes protseduuride kuuris parema tulemuse saavutamiseks.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, patenteeritud CO2 tselluliidivastane kompleks, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin ja sidrun.

DEEP HEAT MÄHISED

Mähiste sügav soojendav toime lõdvestab koed ja lihased ning mõjutab rasvkoe tihedamaid kihte, soodustades lipolüüsi (rasvapõletust) rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Tihenenud rasvkoes on vere- ja lümfiringe häiritud, sinna kogunevad ainevahetuse jääkained (toksiinid), põhjustades põletikke ning veepeetust. Mähiste aktiivsed ja põletikuvastased toimeained stimuleerivad vere- ja lümfiringet, parandades naha ja nahaaluse koe seisundit raku tasandil. Mähiste regulaarne kasutamine vähendab tselluliidiilminguid ja turseid, parandab naha struktuuri ja toonust, aitab väljutada liigset vett ning on salendava toimega. Tänu põletikuvastasele toimele sobivad hästi ka radikuliidi, artriidi ja reuma vaeguste leevendamiseks ning ka sportlastele lihaste hoolduseks. DEEP HEAT mähiseid on soovituslik kasutada koos DETOX või CRYO mähistega ühes protseduuride kuuris parema tulemuse saavutamiseks.

Toimeained: termaalvesi; rohe-, puna- ja pruunvetikate ekstraktid,

Lanablue™ esktrakt, fütoplankton, SuperSlimBody kompleks, CO2- AntiCellulite kompleks; raudürdi, luuderohu, kofeiini, hobukastani, tulipipra, oregano ja salvei ekstraktid; tammesambla fütoekstrakt; hüaluroonhape, eeterlikud õlid: mentool, sidrun, jasmiin, sandel ja rosmariin.

KRÜOMÄHISED

Võimendavad lümfidrenaaži tänu tugevale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri ja toonust ning elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ning on salendava toimega. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks. Krüomähiseid on soovituslik kasutada koos termomähistega ühes protseduuride kuuris parema tulemuse saavutamiseks.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, kollageen, allantoiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, roheline münt ja sidrun.

BODY & SKIN PERFECTION

Mähised stimuleerivad vereringet ja kiirendavad ainevahetust, aitavad väljutada jääkaineid ja toksiine, aidates vähendada kehakaalu ning soodustavad rasvapõletust. Koostises olevad linnase ja humala ekstraktid sisaldavad rikkalikult B-grupi vitamiine, mis parandavad naha välimust ja struktuuri, tasakaalustavad loomulikku niiskustasakaalu, pinguldavad ja

aitavad võidelda naha vananemisilmingutega (kortsud, elastsuse vähenemine), tugevdavad immuunsust, leevendavad liigestevaegusi ja turseid. Mähised sobivad psoriaasi ja kergema dermatiidi ja ekseemide puhul, samuti postakne ja põletikuliste vistrike korral.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, rukki- ja odralinnaste ekstrakt, kontsentreeritud linnase ja humalaekstrakt.

LIGHT-MÄHISED

Võimendavad lümfidrenaaži tänu kergemale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. Sobib näoovaali korrogeerimiseks. Aitab kaasa tselluliidi vähendamisele, soodustab kehakaalu langust, stimuleerib lümfiringet. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks. Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, piparmündi eeterlik õli.

SALENDAV TERMOVÕIE

Aktiveerib ainevahetust, stimuleerib vereringet ja võimendab lümfidrenaaži.

Aitab kaasa rasvapõletusele, mõjutades rasvkoe tihedamat kihti ning soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Võie on küllalt aktiivse toimega, toimib veel mitu tundi peale protseduuri, aidates kaasa kehavormide korrigeerimisele.

Toimeained: jojobaõli, nisuiduõli, neemipuu vaha, kofeiin, punapipra CO2 ekstrakt.

Hind / €4x korda
Cryo või Detox kehamähised samal ajal infrapunatekkiga60€192 €
Slimchick kehamähised samal ajal pressoteraapiaga60€192 €
Salendavad kehamähised45 €144 €
Broneeri
Category
Kehahooldused
Tags
Termomähised