Infrapunatekk

Infrapunatekk

Infrapunatekk on parim viis kaalukaotuseks. Aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele, 40 minutiga 600-900 kcal.

Infrapunatekk viib organismist välja jääkaineid, parandab lihaste toonust ja tselluliit väheneb märgatavalt. Kaob paistes olek nii kehalt kui ka näolt. Nahk muutub elastseks ja siledaks. Enesetunne paraneb märgatavalt. Infrapunateki hooldus on üks võimalus taastusravivahendiks, esteetiliste kehahoolduste läbiviimiseks ja lõõgastumiseks ning enesetunde parandamiseks.

Infrapunatekk erineb infrapuna saunast vaid sellepoolest kuidas protseduuri läbi viiakse. Tulemus ja tõhusus on täpselt samad. Infrapuna kiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. IP-kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja vaatamata sellele, et ümbritsev temperatuur jääb madalaks. Oluliselt alanevad keha mõõtmed, paraneb naha seisukord ja organismi üldseisund. Enne protseduuri koori hommikul keha ja väldi kreemitamist. Joo 3-4 päeva ennem vähemalt 2 liitrit vett. Vähenda kohvi joomist.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise. Infrapunamatis on higistamine 3 korda intensiivsem suhteliselt madalatel temperatuuridel, kui tavalises saunas, kus kuumus vaid mõne millimeetri sügavusele tungib. Keha koed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi.Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis vaid 80-85%. Ülejäänud 15-20% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte(rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina). Infrapunasamati õhutemperatuur on 35-60 kraadi ning selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, seepärast sobib hästi ka eakatele ja ka lastele . Soovitatav seansi kestvus on 30 min.

Sobib treeningueelseks soojenduseks kui ka treeningujärgseks lõdvestuseks. Varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel.

Leevendab südameveresoonkonna ja kõrgvererõhutõve haigusi

Kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral,

Koed vabanevad mürgistest jääkainetest (toksiinid, nikotiin, alkohol, kolesterool) ja raskemetallidest (plii, tsink, nikkel, elavhõbe, alumiinium, tina)

Samuti ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jne. Puhastab nahka ja parandab selle väljanägemist, stimuleerib rakkude uuenemist. Kiirendab akne, psoriaasi ja ekseemide paranemist. Vähendab stressi ja väsimust. Vähendab valu. Tõstab organismi immuunsust.

Infrapunateki vastunäidustused:

  • Südamestimulaator
  • Rasedus ja rinnaga toitmine
  • Diabeet
  • Epilepsia
  • Infektsiooni-ja põletikuprotsessid
  • Nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad)
  • Aju verevarustuse häired

Üks ravikuur koosneb 5–10 seansist sagedusega 2–3 korda nädalas.

Hind / €4x korda
Infrapunatekk 40 min30 €96 €
Infrapunatekk koos näohooldusega -30% (lisaks broneerige ka näohooldust)18 €57,6 €
Cryo või Detox kehamähised samal ajal infrapunatekkiga60€192 €
Broneeri
Category
Kehahooldused