HiFu Focushape: figuuri mitteinvasiivne korrigeerimine

HiFu Focushape: figuuri mitteinvasiivne korrigeerimine

Hind: HiFu Focushape: figuuri mitteinvasiivne korrigeerimine 120,00 €

20% soodustus kui ostate kohe 4 protseduuri.

Focushape on ultrahelitehnoloogia, mida kasutatakse figuuri korrigeerimiseks ja rasvarakkude vähendamiseks.

Focushape’i kasutusvaldkonnad:
Mõjub rasvarakkudele kõhupiirkonnas, reitel, külgedel, tuharatel ja õlavarrel.

Ohutus:
Protseduuri ajal võite tunda kipitust või soojustunnet. Osa patsiente teatavad vahetult pärast protseduuri väikestest verevalumitest.

Mugavus:
Protseduur võtab aega umbes tunni, taastumiseks aega praktiliselt ei kulu.
Tulemused ilmnevad kahe nädala jooksul.

Mis on Focushape?
Focushape ühendab endas vaakumtehnoloogia ja kõrge intensiivsusega fokuseeritud / HIFU ultraheli. Fokuseeritud ultrahelienergia mõjub kontrollitud sügavusel nahaalusele rasvakihile samal ajal, kui vaakum imeb nahka ja rasva, tagades rasvarakkude tõhusama hävitamise. Tegemist on kliendi jaoks ohutu ja mugava protseduuriga.

Kuidas Focushape toimib?
Vaakum imeb teie nahka ja osa nahaalusest rasvakihist ning seejärel tungib HIFU kontrollitud sügavusel impulssultrahelienergiat kasutades nahaalusesse rasvakihti. Ultrahelienergia on suunatud ainult nahaalusele rasvkoele ja hävitab valikuliselt naha pindmise kihi all olevad lokaliseeritud rasvarakud kudesid, veresooni, närve, lihaseid jne kahjustamata. Samal ajal töödeldakse hävitatud rasvarakkude metaboliseerunud sisu (triglütseriidid, rasvhapped, rakujäätmed) organismi enda loomulike füsioloogiliste ja ainevahetuslike protsesside käigus.
HIFU tungib vaakumi abil rasvakihti suurema sisenemisnurga all kui HIFU ilma vaakumita, mistõttu mõjutab epidermist ainult madal energiatihedus ning protseduur on patsiendi jaoks ohutu ja mugav. Lisaks imeb vaakum survega üle 40 kPa naha ja rasva tihedalt seadme otsikusse, isoleerides õhu ja suurendades energia neeldumist rasvakihis. Seega peetakse HIFU-t koos vaakumiga ideaalseks rasva vähendamise lahenduseks, mis toimib mugavalt ja ohutult.

Tulemus:
kliinilise uuringu tulemused Focushape’iga näitasid rasvakihi paksuse vähenemist kõhul 32%.
Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitatakse sageli teha 3–5 protseduuri ühe-kahenädalase intervalliga.

Kuidas Focushape toimib?
Tegemist on mitteinvasiivse protseduuriga, mistõttu anesteesia pole vajalik. Ultrahelitehnoloogia on suunatud kõhupiirkonna rasvarakkudele ilma neid ümbritsevaid kudesid kahjustamata.
Kui rasvarakkude seinad hävinevad, vabaneb rasv triglütseriidide kujul. Teie maks töötleb triglütseriide ja need väljutatakse organismist.

Millised on võimalikud riskid ja kõrvaltoimeid?
Enamik patsiente ei koge protseduuri ajal praktiliselt mitte mingit ebamugavustunnet, v.a kerge kipitus või soojustunne.
Focushape’i tehnoloogia mõõdetava energia tõttu tuleb rasvarakud hävitada nahka või selle lähedal asuvaid närve, veresooni ja lihaseid kahjustamata.
Osa patsiente on teatanud verevalumitest vahetult pärast protseduuri. Harvadel juhtudel võib tekkida punetus, mis kaob 24 tunni jooksul.

Mida võib oodata pärast Focushape’i kasutamist?
Enamikul juhtudel saab pärast ravi kohe jätkata regulaarsete igapäevategevusega.
Tulemusi võib näha juba kaks nädalat pärast esimest Focushape’i protseduuri. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida kolm kuni viis protseduuri ühe- kuni kahenädalase intervalliga. Meie kosmeetik aitab teil otsustada, mitu raviprotseduuri on teile optimaalsete tulemuste saavutamiseks vajalik.

 

Protseduuri käigus hävitatud rasvarakud enam hiljem ei taastu. Küll aga võivad suureneda neid ümbritsenud teised rasvarakud, mistõttu pärast Focushape’i protseduuri on äärmiselt oluline tervislik toitumine ja piisav füüsiline aktiivsus.
Focushape’iks valmistumine.
Tegemist on mitteinvasiivse protseduuriga ja ettevalmistused raviks on seega minimaalsed. Üldiselt soovitame enne protseduuri järgida tervislikke eluviise, et saada Focushape’iga saadud tulemustest maksimaalselt suurt kasu. See hõlmab toitaineterikast ja tasakaalustatud menüüd ning füüsilist koormust vähemalt 20 minutit päevas.
Vedelikupuuduse vältimiseks soovitame protseduuri teostamise päeval juua umbes 10 tassi vett. Samuti tuleks paar päeva enne protseduuri hoiduda suitsetamisest.

Category
Kehahooldused, Uued teenused
Tags
body shaping, body treatment, Focushape, Hifu, vacuum