Eldan ANTI AGE näohooldus ultrahelikoorimisega

Eldan ANTI AGE näohooldus ultrahelikoorimisega

Hind: Eldan ANTI AGE 40+ näohooldus ultrahelikoorimisega 50 €

ELDAN Anti Age protseduuri unikaalne ja eksklusiivne preparaatide koostoime (hästi tasakaalustatud fermentide, mikroelementide, hapete, peptiidide ja tüverakude koostis) moodustab innovaatilise kompleksi vananemise vastu, mis omab võimet tõsta naha restruktureeriva energiat, tõhusalt korrigeerides sügavaid kortse.

Kasutades ELDAN preaparaate koos ultrahelikoorijaga saavutatakse mitte ainult toitev, niisutav ja liftingu tulemused aga ka kõige tähtsam, ülitõhusalt kiirendatakse bio-keemilisi reaktsioone rakudes, mis aeglustavad vanusega. Tulemusena väiksed ja sügavad kortsud kaovad, paraneb näokontuur, nahk muutub säramaks. Läbides antud protseduuri kuurina võib saavutada mikrolohvimise ja kaua kestva anti-age efekti.

 

Protseduur kestab 60 min ja koosneb järgmistest etapidest:

  • puhastamine
  • toniseerimine
  • eelhooldus
  • intensiivne hooldus
  • mask
  • silmaümbruse lõpphooldus
  • intensiivne hooldus
  • lõpphooldus

 

Ultrahelikooriminе koos ELDAN piiling-kremiga võimaldab teostada ultrahelipiilingut, mis on näidustatud kuivale, normaalsele ja kombineeritud nahale ilmsete vananemise ilmingutega. Ultraheliga kooritakse surnud rakkud maha, hüperkeratoos eemaldatakse, naha reljeef muutub siledamaks, jume ühtlasemaks. Tulemuseks paraneb verevarustus, suureneb niisutus, väljuvad toksiinid ja toimub naha aktivne uuenemine.

ELDAN Anti Age preparaadid omavad oma koostises uued bio-energeetilised aktiivsed komponendid nagu Matriksüül, Antolain, Bioami Skin; Mg, Fe, Cu, Si, Zn; fermendid, Apple tree Stem cells, Argileriin, Kollageen jne.

Matriksüül – on peptide, mis silub kortsud välja., ta stimuleerib kollageeni sünteesi ja glükosamiinoglükaanid taastavad ja noorendavadnahka. See peptide mängib tähtsat rolli naha noorena, tervena ja elsastsena hoidmises.

Antolain – on moodustatud lactobakterite biotrasformatsioonil ja merevetika molekulist, taastab rakkude hingavuse, soodustab rakkude uuenemisele.

Bioami Skin – madalmolekulaarse hüaluroonhape analoog, jõudes takistuseta naha sügavamatesse kihtidesse aitab epidermisel säilitada niiskust, parandab niiskuse tasakaalu, takistab niiskuse kadu nahast ja seega silub kortse.

Mikroelemendid – Mg, Fe, Cu, Si,Zn – taastavad naha immuunsust.

Šveitsi õuna tüvirakud – saadakse vaid “Uttwiler Spätlauber” õuntest. Antud õunasort on erakordselt hea säilivuse ja kvaliteediga. Kasutades nahahoolduses taimseid tüvirakke muutub naha välimus tunduvalt nooruslikumaks ja värskemaks. Naha pinguldatus ja elastsus paranevad ning kortsujooned silenevad märgatavalt.

Argileryn – uue põlvkonna peptide, supereffektiivselt silub miimikakortse, nii väikseid kui ka sügavaid ning kindlalt ennetab kortsude tekket.

Naha vananemise probleemide uurimine andis impulsi võtta kasutusele rakkutehnoloogiat. Vananemise pataloogia profülaktika üheks mooduseks on fermentide ja peptiidide kasutamine. Looduslikud peptiidid reguleerivad ainevahetust, võimendavad valgu sünteesi rakkudes, stimuleerivad rekkude uuenemist, suurendavad kollageeni sünteesi dermas ja tõstavad naha pringsust. Samuti peptiidid on põletikuvastase, antioksüdantse, immunostimuleeriva ja antistressi toimega. Kosmeetilised preparaadid mille koostises on peptiidid annavad “uue elu” vananevatele rakudele ilma igasuguse riskita, nende toime on rohkem füsioloogiline ja avaldab prolongeeruva toimet.

Ultrahelikoorimine on altraheliaparaadi abil naha puhastus, mille kasutatakse meditsiinis ja kosmetoloogias üle 30 aasta. Selle aja jooksul antud protseduur on muutunud klientide seas ülipopulaarseks. Ultrahelipiiling on ohutu, komfortne, mitte traumaatiline. Ultraheliaparaat genereerib inimese kõrvale tajumatuid kõrgsageduslikke laineid 20000Hz ehk umbes 1 million korda sekundis. Need on võimelised läbima ja stimuleerima nii kõiki nahakihte kui ka lihaseid ja nahaalust rasvkude, parandades verevarustust ning pinguldades nahka ja pehmeid kudesid. Nahahoolduses on kasutuses valdavalt 1-3 MHz sagedusega pideva või pulseeritud lainega ultraheliaparaadid. Loomupäraselt piirab aktiivainete imendumist naha sarvkiht. Ultrahelilained suudavad ajutiselt sarvkihi rakkudevahelisi ruume laiendada ja aineid sügavamale juhtida. Ultrahelilained on suutelised märkimisväärselt parandama aktiivsete toimeainete jõudmist naha sügavamatesse kihtidesse.

Ultraheliga koorimine eemaldab surnud naharakud, millele järgneb teatud konkreetse probleemi lahendamiseks vajalike aktiivainete juhtimine sügavale nahka. Ultraheliga koorimine on suurepärane alternatiiv nii päikesepaiselise ilmaga kui ka inimestele, kes on allergilised puuviljahapete suhtes! Pärast koorimiskuuri, tänu olemasolevate probleemide kõrvaldamisele ja biostimuleerimisele saab nahk taas noorema, säravama ja kaunima välimuse.

Category
Näohooldused
Tags
ANTI AGE, ELDAN COSMETICS, Ultrahelipuhastus, VANANEMISVASTANE