Coolite laserepilatsioon

Coolite laserepilatsioon

Mittevajalike karvade eemaldamiseks mistahes kehaosalt pakume valutu laserepilatsiooni, mis võimaldab naisel juba mõne protseduuri järgselt vabaneda igaveseks liigsetest karvadest.

Coolite laserepilatsioon – kõige kaasaegsem ja ohutum laserepilatsiooni seade. Oli tõestatud, et dioodlaseri efektiivsus on mitu korda kõrgem, kui kõikidel varasematel laseritüüpidel. Dioodlaseri kasutamine tähendab, et epilatsiooni läbiviimiseks läheb vaja vähem protseduure, nad on soodsamad, karvade kasv protseduuride vahel aeglustub pikemaks ajaks.

Coolite epilatsiooni protseduuri ajal teostatakse naha tugevat jahutamist laseri safiirist otsikuga. Laseri poolt väljutatav energia on piisavalt suur, et tungida kuni juukse sibula – folliikulini, kuid seejuures ei vigasta ta ümbritsevaid kudesid, kuna laseri safiirist optika väldib termilist mõju nahale, mis teebki protseduuri absoluutselt valutuks. Dioodlaser on ainus kõikidest laseritest, mida on lubatud kasutada päevitunud nahal.

Protseduuride arv — on individuaalne ja sõltub juuste värvist ja nende kasvu intensiivsusest, nahatüübist ja epilatsiooni alast. Laserepilatsiooni üldkuur koosneb keskmiselt 4-8 protseduurist 1-1,5 kuulise intervalliga. Tulemuste säilitamiseks soovitatakse protseduuri korrata kord poolaasta tagant. Brasiilia, bikiiniliini, kaenlaaluste ja ülahuule ning lõua kehaosadel soovitatakse korrata üks kord kvartalis.

Oluline teada enne protseduuri:

  • 
Karva pikkus peaks olema minimaalselt 1 mm, 2 päeva enne laserepilatsiooni tuleks piirkonda raseerida
  • 
Juukse sibulat vigastavaid karvade eemaldamise protseduure, selliseid kui vahaepilatsioon ja olmeepilaatoreid kasutada ei tohi
  • 
Peale epilatsiooniseanssi soovitatakse vältida otseseid päiksekiiri epileeritud alale 7 päeva jooksul.
  • 
Protseduuri tegemise ajal soovitame kasutada päikesekaitsevahendeid
  • Eriti tundlikes kohtades võib peale laserepilatsiooni seanssi tekkida nahapunetus, mis möödub ühe päeva jooksu.
  • 
Protseduuri ei soovitata beebiootel ja imetavatele emadele ning raskeid haigusi (tugevat diabeeti, epilepsiat, onkoloogiat jms) põdevatele inimestele

Coolite laserepilatsioon on kõige tõhusam ja kiirem epileerimismeetod iluturul, kuna eemaldab karvad jäädavalt ja ei kahjusta naha struktuuri. Protseduuri saab läbi viia nii näol kui kehal ning laser saavad abi nii naised kui mehed (v.a. brasiilia piirkond).

Category
Epilatsioonid/Depilatsioon
Tags
epilatsioon, laser, laserepilatsioon