Volüümripsmepikendused 2D, 3D ja Hollywood

Volüümripsmed

Hollywoodi volüümiripsmed on revolutsiooniline tehnika ripsmepikenduste paigaldamises, kus ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse 2-7 imepeent (0,07mm, peenem kui naturaalne ripse) pikendust. Pikendused muudetakse spetsiaalse tehnika abil tutikuteks, mis on tüvest koos ja tipust harali. Seega on tulemus klassikaliste ripsmepikendustega võrreldes mitmeid kordi tihedam, kuid samas palju pehmem ja loomulikum, kuna karva materjal on palju peenem. See on justkui oma ripsmete paljundamine ja annab võimaluse omada väga tihedaid ripsmeid ka nendel klientidel, kelle loomulikud ripsmed on hõredad. Hollywood volüümiga ripsmed on sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja nad ei riku oma ripsmeid.

Kui kaua püsivad ripsmepikendused?

Ripsmete eluiga on – 3 kuud, seega tuleks regulaarselt käia iga 2-3 nädala tagant ripsmeid hooldamas, et säilitada ripsmete loomulik ilu. Hooldus kestab umbes 2 tundi selle käigus asendatakse väljalakasvanud ripsmed uutega.

Kuidas hoolitseda koduselt oma ripsmete eest?

Kindlasti peab kasutama meigi eemaldamisel õlivaba kosmeetikat. Samuti oleks soovitav vältida õlirikaste kreemide sattumist otse ripsmetele. Samuti ei ole esimese 24 tunni jooksul peale paigaldamist soovitav minna sauna ja ripsmeid märjaks teha. Ripsmeid ei tohiks kindlasti mehaaniliselt koolutada ja silmi hõõruda.

Kas ripsmepikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?

Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.

Category
Ripsmed/kulmud
Tags
Ripsmed