Innoaesthetics Mesoteraapia Dermorolleri või Mesopeniga

Mesoteraapia Dermorolleri või Mesopeniga näole

Mesoteraapia näole, kaelale ja dekolteele meso-pen või dermorolleriga.

Mesoteraapia efektiivsus seisneb selles, et toimeained viiakse lokaalselt dermisesse ning need ei kandu mööda organismi laiali. Nahale loomulikud toimeained vabanevad järkjärgult tagades nii pikaajalise tulemuse. Mikrotorked tekitavad dermises rakkudevahelise “lühise”, mis omakorda vabastab kasvufaktoreid, mille tulemusena tekib uus kollageen ja elastiin.

Mesoteraapia hooldused sobivad igas vanuses ja iga nahatüübiga, vastavalt sellele kas on vajalik probleemi ennetada või lahendada.

MESO-PEN – automaatne nõela meetodiga süsteem: toimub vertikaalne augustamine, 5 reguleeritavat kiirusrežiimi, seega protseduur on kergesti talutav ja minimaalselt valulik, nahale ei jää verevalumeid, võib tekkida kerge punetus. Rõngas võimaldab reguleerida nõela pikkust 0,25 kuni 2,0 mm soovitud sügavusele. See on väga oluline, kuna näol nahk erinevates kohtades erineva paksusega. Protseduuri käigus kasutatakse steriilset ühekordset nõelakasetti koos 1, 12 või 36 mikronõeltega. Protseduur on täiesti ohutu.

ROLLER nõela meetodiga süsteem: professionaalne steriilne vahend. Igal mesorolleril on 200 titaan mikronõela, protseduuri käigus toimuvad üksikute nõela torkeid sügavusel 0,3 – 0,5 – 1,0 1,5 – 2,0 mm. Sel moel protseduur toimib kiiremini kui Meso – pen meetodiga, samas ta on valusam. Vastavalt hügieeninõuetele mesoroller on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Kokteilite loetelu:

RESTRUCTURER (luxe mesoteraapia)

Askorbiinhape, glutatioon, superoksiiddismutaas, hüaluroonhape, glutatioon, lipoehape

Võimas multifunktsionaalne koostis võimaldab lahendada selliseid esteetilisi probleeme nagu tedretähnid, kloasmid, peened kortsud, akne, post-akne.

DNA PEPT-HA (luxe mesoteraapia)

DNA (naatriumdesoksüribonukleaat), glutatioon, glütseriin, hüaluroonhape, peptiidikompleks (tripeptiid-5, tripeptiid-1, tetrapeptiid-3)

Peptiidide ja nukleotiididega komplekspreparaat naha tekstuuri parandamiseks ja tiheduse suurendamiseks. Vähendab naha intensiivsust ja hoiab ära foto- ja kronovananemise märkide ilmnemise. Keskmiselt 4 protseduuri intervalliga 1-2 nädalat.

HYALURONIC ACID

Hüaluroonhape 1%

Restruktureerib kahjustatud epidermist ja niisutab nahka, soodustades pidevalt rakkude uuenemist ja sügavate kortsude kaotamist.

FIRMING (luxe mesoteraapia)

DMAE, orgaaniline räni, lipoehape, tsinkglükonaat

Toimeainete kombinatsioon, mis stimuleerib naha kollageeni tootmist, vähendab naha lõtvust, tõstes samal ajal toonust.

VITAMIN COMPLEX

Vitamiinid, mineraalid, aminohapped, ensüümid, hüaluroonhape

Kompenseerib vitamiinide puudust, võideldes naha vananemise, venitusarmide, juuste väljalangemise ja muude vitamiinide, mineraalide ja aminohapete puudusega seotud probleemidega.

HAIR VITAL (juustele)

Aminohapped (arginiin, metioniin, tsüstiin, tsüsteiinvesinikkloriid), vitamiinid (tiamiinvesinikkloriid (B1), biotiin (B7), fool

Toode on loodud võitlema Anagen-Telogeni faaside vähenemise vastu traumaatilise alopeetsia ja areata alopeetsia korral.

Innoaesthetics MesoteraapiaHind / €4 = -10%
Mesoteraapia näole dermorolleriga/mesopen (Innoaesthetics Vitamin Complex või Hyaluronic Acid)55 €198 €
Mesoteraapia näole, kaelale ja dekolteele dermorolleriga/ mesopen75 €270 €
Mesoteraapia silmaümbrusele Dermaheal50 €180 €
Luxe mesoteraapia näole dermorolleriga/mesopen (Innoaesthetics Dna Pept-Ha või Restructurer või Firming)65 €234 €
Luxe Mesoteraapia näole, kaelale ja dekolteele dermorolleriga/ mesopen85 €306 €
Mesoteraapia juustele Innoaesthetics Hair Vital50 €180 €
Broneeri
Category
Aparaatne kosmetoloogia, Näohooldused, Uued teenused
Tags
dermoroller, innoaesthetics, mesopen