Eldan Anti Age näohooldus meestele

Eldan Anti Age näohooldus meestele

Hind: Eldan Anti Age näohooldus meestele 55,00 €

Meeste nahk küllaltki erineb oma struktuurilt naiste nahast. Meeste nahk on paksem (umbes 15-25 % võrreldes naise nahaga), happelisem (ph 4,5-5) ja tihti rasusem kui naiste nahk. Meeste nahas leidub rohkem rasunäärmeid ning meeshormoonid ergutavad rasueritust. Samuti on meeste nahk tugevam, rohkema melaniini sisalduse tõttu tumedam ja suurema kollageenisisalduse tõttu elastsem. Selline nahk on mõnda aega paremini vastupidavam keskkonna mõjutustele ja ka halbadele eluviisidele kui naiste õrn nahk. Mehe nahale on omane tihe karvakasv ja igapäevane habemeajamine võib muuta naha põskedel, kaelal ja lõual tundlikuks ning kuivaks. Vaid silmaümbruspiirkond on nii naistel kui ka meestel sarnane.

Näohoolduse soovitamisel peab silmas pidama, et meeste nahk tihedamini sattub agressiivsete mõjude alla, nagu igapäevane habemeajamine, suitsetamine, alkohoolsete jookide tarbimine, välistingimustes töötamine. Ajapikku võib see muuta naha põskedel, kaelal ja lõual kuivaks ning tundlikuks. Kuivuse tunnus on naha kestendamine ja punased plekid. Hüdrolipiidkihi taastamiseks, ärrituste rahustamiseks ja ärahoidmiseks tuleks kasutada sobivat hooldustoodet.

Hormoonide toimingu tõttu algab meeste vananemine ja kortsude tekkimine tavaliselt hiljem kui naistel. Kolmekümneselt mehed veel ei teadvusta vananemise probleemi. Kui aga langus hakkab (umbes 40-50 aasta vanuses), siis vananedes muutub mehe nahk kiiremini õhemaks ja samavanuseliste naistega võrreldes on meeste vananemisilmingud selgemini märgatavad – näoovaali muutus, selgete ja sügavate kortsude tekke, nahapooride laienemine, kapillaaride lõhenemine, silmaaluste tursed.

Arvestades kõike neid meeste naha iseärasusi, Eldan Cosmetics poolt oli töötatud välja unikaalne vananemisvastane näohoolduse programm meestele. Antud näohooldus on kompleksne ning preparaadid, millest ta koosneb, on adapteeritud just meeste naha jaoks. Näohooldus avaldab mitte ainult vananemisvastast toimet, vaid ka toidab nahka mikro,- ja makroelementidega, vitamiinidega, tõstab nahaimmuunsust.

 

Tänu antud näohooldusprogrammile avaldatakse järgmine mõju nahale:

  • Sügav pooride puhastus ja nende kitsendamine (kaoliin, Fulleri savi, keratolüütiline agent)
  • Intoksikatsioon – naha sügavate kihtidest jääkainete ja kloori ning naatriumi kahjulikke ioonide välja viimine (bioloogiliselt aktiivsed ained; taimsed ekstraktid)
  • Ärrituste paranemine ja epidermise struktuuri taastamine (kassinaerise ekstrakt, sheavõi, magusmandliõli, allantoiin, asuleen, jojobaõli)
  • Kortsude ja nende sügavuse vähendamine (müorelaksantide kompleks, fütosteroolid)
  • Antioksüdantne hooldus ( vitamiinisid C ja E, kassinaerise ekstrakt)
  • Kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine ( vitamiin C, fütosteroolid, riisi,-ja soojaproteiinid)
  • Naha tekstuuri ja jume parandamine (keratolüütiline ekstrakt, bioloogiliselt aktiivsed ained)
  • Kapillaaride seinte tugevdamine ja perifeerse vereringe stimuleerimine (vitamiin C, mõru apelsini õli, kofeiin)
  • Põletikuvastane ja kootav toime (kase ekstrakt, triklosaan, salütsüülhape)
Category
Näohooldused
Tags
näohooldus meestele