Lash Botox

Lash Botox

Hind: Lash botox 50,00 €

Ripsmebotoks Lash Botox – on loomulike ripsmete taastav protseduur, mis on suunatud nende kohevuse suurendamiseks 40% võrra ja iga ripsmekarva läbimõõdu suurendamiseks. Lash botox on mõeldud naistele kes eelistavad loomulikku ilu ja ei taha ripsmepikendusi, kuigi tahavad ilusaid, kaardus ja silmapaistvaid ripsmeid. Botox on ripsmekarvale raviv, mis tugevdab karva seespidiselt ja muudab karva ka volüümikamaks. Botox ise koosneb paljudest toitvatest koostisosadest milleks on näiteks keratiin, argaanõli ja palju muud veel… kuna se on siiski SPA protseduur siis saab klient lõdvestuda ja nautida 1.5 tundi kuidas temaga tegeletakse. Botox püsib peal 3 kuud, seni kuni langeb oma loomulik karv välja. soovitatavalt tuleks seda protseduuri korrata iga 1.5 kuu tagant et tulemus püsiks efektne.

Teenus on ripsmete lamineerimise täiendav protseduur. Ripsmebotoksi Lash Botox for Lamination Enhance toime on suunatud karva lõhutud osade täitmisele, selle loomuliku struktuuri taastamisele ja ripsmekarva sügavale niisutamisele.

Ripsmekarv koosneb 96% ulatuses keratiinist. Lash Botoxi koosneb enamjaolt hüdrolüüsitud keratiinist (vähendatud selliste mõõtmeteni, et selle osakesed tungiksid vabalt ka kõige õhemasse karvakesse) ja kollageenist – looduslikust niisutajast.

Just sel põhjusel on ripsmebotoksil Lash Botox, mida kasutatakse kahjustatud ripsmete taastamiseks, suur avastamata potentsiaal.

Protseduuri tulemus

  • Ripsmekarva struktuuri taastamine – hüdrolüüsitud keratiin
  • Sügav niisutamine – hüaluroonhape
  • Tugev ripsmete värvimine – argaan õli
  • Ripsmekarva läbimõõdu suurendamiseks 40% võrra – keratiin.
Category
Ripsmed/kulmud
Tags
lash botox, lashes, Ripsmed, ripsmete botox