Klassikalised ripsmepikendused

Ripsmepikendus

Hind: Klassikalised ripsmepikendused 45,00 €

Ripsmepikendused on nagu loomulikud ülipikad ripsmed. Ripsmed kinnitatakse ühe kaupa 0,1-0,3 mm kaugusele nahapinnast, et nad ei takistaks ega kahjustaks loomulike ripsmete kasvamist. Ripsmekarva paigaldamine toimub spetsiaalselt selleks mõeldud liimi abil, mis tagab ripsmete püsivuse ja loomuliku asendi. Protseduur kestab umbes 1-1,5 tundi, sõltuvalt Teie loomulike ripsmete tihedusest ja paksusest ning on tervisele ohutu ja valutu.

Kui kaua püsivad ripsmepikendused?

Ripsmete eluiga on – 3 kuud, seega tuleks regulaarselt käia iga 2-3 nädala tagant ripsmeid hooldamas, et säilitada ripsmete loomulik ilu. Hooldus kestab umbes 1 tund selle käigus asendatakse väljalangenud ripsmed uutega.

Kuidas hoolitseda koduselt oma ripsmete eest?

Kindlasti peab kasutama meigi eemaldamisel õlivaba kosmeetikat. Samuti oleks soovitav vältida õlirikaste kreemide sattumist otse ripsmetele. Samuti ei ole esimese 24 tunni jooksul peale paigaldamist soovitav minna sauna ja ripsmeid märjaks teha. Ripsmeid ei tohiks kindlasti mehaaniliselt koolutada ja silmi hõõruda.

Kas ripsmepikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?

Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.

Category
Ripsmed/kulmud
Tags
Kulmud